• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kristoff wroclaw - bardzo ciekawa historia - niech kazdy sobie oceni sam.

aro06

Anglikomaniak
Punktów
5
Miasto
warszawa
A może stwierdził że tylko winny się tłumaczy :D

z kolei po co robić komu kłopoty z tym UKS aby się ogarnął w porę bo to może być użyte jako ostateczność.

marzenka

Początkujący
Punktów
2
Miasto
Lubin Rusch
Nie no jasne,nie ma co komuś robić gnoju,jest młody i może wyciągnie z tego jakieś wnioski,z drugiej jednak strony jeśli jeden z rachunkiem robi za 2500zł a on bez za blisko 4000zł i jeszcze naciąga na dodatkowe koszty to coś tu nie halo.

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
no tak z rachunkiem VAT za 2500 klocka
pomyslcie troche o czym piszecie

aro06

Anglikomaniak
Punktów
5
Miasto
warszawa
michał1234 rozumiem że samochód został wyrejestrowany a policja przyjechała z lawetą po tą mazde 6 :D

warsztat24

Anglikomaniak
Punktów
7
Miasto
jelenia Góra
www.warsztat24.com
guzik przeczytaj dokładnie całą sytuację, to raz. Dwa co wnoszą powyższe posty do dyskusji? Ja czekam na końcowe efekty tej sytuacji, nie muszę czytać co kilka dni: "nic się nie dzieję" nic się w sprawie nie ruszyło...

guzik0802

Anglikomaniak
Punktów
15
Miasto
OSTROW WLKP
Zeby sie nie rozpisywac a tym bardziej wdawac w "pyskowki " z Panem Michalem W z Kielc sprawa przekladki Mazdy 6 wyglada nastepujaco ;

sprawa opini rzeczoznawcy w sprawie przekladki zostala skierowana do centrali PZMOT-u w Warszawie ( chodzi o jej uniewaznienie , Ci co robili Mazde 6 wiedza na jakiej podstawie )

do sadu rejonowego we Wroclawiu zostal skierowany pozew o naruszenie dobr osobistych warsztatu Kristoff przez Pana Michala W z Kielc

W miare rozwoju sytuacji bede informowal forumowiczow o postepach w dzialaniach kancelarii prawniczej

P.S. Jak na razie niema u mnie w warsztacie przymusu korzystania z auta zastepczego i mogl Pan Panie Michale wrocic do domu pociagiem , autobusem a nawet pieszo ale skoro przystal Pan na warunki wynajmu auta to o co Panu chodzi ??

myslisz ze to jest normalna odpowiedz??? bo dla mnie to jest dziecinada i branie na krzyki. uwazam ze jak klijent placi takie pieniadze to moze wymagac, chyba ze sie myle. nie raz na forum byl temat ze auto po przekladce ma byc jak orginal, tylko nie wiadomo jaki bo kierownica jest lhd a swiatla swieca jak angol.

"że jego podnoszenie ciągłe ma określone zadanie ale już wystarczy" mozesz mi wytlumaczyc o jakie okreslone zadanie chodzi???

a posty wnosza tyle do dyskusji ze nastepnym razem jak ktos bedzie odbieral auto z zaufanego, polecanego warsztatu to sprawdzi wszystko 10razy i diagnosty sie spyta CZY ABY NAPEWNO LAMPY SA WYMIENIONE

warsztat24

Anglikomaniak
Punktów
7
Miasto
jelenia Góra
www.warsztat24.com
guzik jak czytasz dokładnie- sprawa trafiła do sądu więc na jakiej podstawie twierdzisz że to dziecinada?? Jak sprawa się toczy, to nie możesz orzec, że to wina warsztatu- to chyba zrozumiałe jest dla Ciebie?

Dla mnie męczenie tego tematu wygląda na nieuczciwą konkurencję, bo jeżeli michał by napisał sprawa się wyjaśniła to warsztat zawalił to wtedy rozumiem a teraz to w koło macieja to samo piszecie.

Jednym słowem guzik dopóki nie ma wyroku nie ma też winy po żadnej ze stron.

guzik mam też do Ciebie pytanie jedno i zasadnicze: co Ty wiesz na temat tej sprawy, jesteś stroną w tej sprawie? bo widzisz wydaję mi się, że w tej całej sprawie chodzi też o to, że ktoś inny dorobił się dobrej opinii a innym to nie pasuję za bardzo.

Poza tym Michał obiecałeś dać nam znać o tym co z tą ugodą bo już mijają te 2 tygodnie o których pisałeś i przede wszystkim na to czekamy.

Czekamy na: Twój Michale post: w którym napiszesz nam ugoda nie została przyjęta, sprawa trafiła do sądu, wygrałem, itd;

lub post krissa: o podobnej lub innej treści.

Reszta to bicie piany...

guzik0802

Anglikomaniak
Punktów
15
Miasto
OSTROW WLKP
nie jestem strona w tej sprawie ale mialem podobny problem, tyle ze z woda, jezdzilem jakis czas angolem i bylo super, a po przekladce lala sie woda na nogi, nie bede sie rozpisywal co bylo problemem bo to byl malutki plastyczek (w rhd i lhd taki sam) ale wykonawca zapewnial mnie ze wczesniej tez musiala woda leciec i tak juz bedzie.
a moze Ty jestes jakas strona??? wydaje mi sie ze forum jest po to zeby opisywac takie problemy a nie czekac. mysle ze to kristoff powinien rozwiazac problemy tej mazdy. ile mamy czekac rok, dwa jak sad sie tym zajmie a wtym czasie bedzie jeszcze masa klijentow zadowolonych jak tez nie.

nie wszyscy mechanicy sa oszustami, ale tak jak go bronicie to jest masakra, zawsze piszecie podaj dowody nie masz dowodow temat idzie do kosza. michal dal dowody i dalej zle, klamie??? a jezeli kristoff popelnil blad (nie wiem czy tak to mozna nazwac) to ten blad kosztuje dwie nowe lampy do mazdy 6.
dobranoc.........

zdrapec

Nowy
Punktów
1
Miasto
Ścinawa
A moim skromnym zdaniem, ten wątek to siara dla tego forum. Do najpopularniejszych tematów (popatrzcie na zakładkę "popularne tematy" na głównej) należy ten, a nie przeróba reflektorów w Octavii 1. Co to jest forum techniczne, czy Pudelek? Zaczyna mi się to czytać jak Fakt, zamiast merytorycznej dyskusji mamy denną sensację. Dziwię się, że admin jest taki liberalny, nie dość że treść, to jeszcze poziom niektórych wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Gdzie indziej dawno byłyby bany, pospolite hejterstwo.

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
Co do wszystkich zainteresowanych moimi wypowiedziami.
Z powodu otrzymania listu z kancelarii prawnej reprezentujacej ww. warsztat zawieszam pisanie postów które w jakikolwiek sposób mogą obraźić.
Jednakże sprawa do dnia dzisiejszego nie została wyjaśniona.
Co do 2 tygodni opisanych wczesniej to mineły i otrzymałem list jednakze w nim żadnego śladu ani chęci ugody.
Jestem w tym momencie w uk wiec nie moge nic zrobic a nawet nie mialem opcji przeczytania tego dokumentu dokładnie.
Jak tylko bede w polsce przeczytam i bede działał w odpowiedni sposób

Ch..j mnie obchodzą angielskie. Pytam się WŁAŚCICIELA jak święcą.
Do Piortek - patrz linki które wrzuciłem gdzie masz zdjecie lamp w jaki sposób swieca.

Rozumiem że każdy z was ma inne zdanie.

Cokolwiek będzie się działo postaram się informować.

Poza tym proszę Kristoffa o poinformowanie mnie w którym punkcie/poscie urażam go jeśli czuje się czymś urażony.

Victorios

Administrator
Punktów
5
Miasto
PL
angliki.info
Temat został wyczyszczony ze wszystkich postów osób niezwiązanych z tematem, nie wnoszącym absolutnie nic do sytuacji jaka została tutaj opisana oraz z postów w którym padały oskarżenia i pomówienia nie poparte żadnymi dowodami.

Niezadowolone osoby, które zostały urażone odsyłam do regulaminu forum oraz tego działu.
Następnym razem dodatkowo rozdawane będą również ostrzeżenia.

Do góry Bottom