• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kristoff wroclaw - bardzo ciekawa historia - niech kazdy sobie oceni sam.

kristoff

Zaufany warsztat
Punktów
280
Miasto
Wrocław
Cytat Napisał kristoff Zobacz post
z tego co pan napisal wynika ze auto nie zostalo przerejestrowane na polskie tablice ? A moze sie myle ?
przeglad dostalem podbity na lampach angielskich - dlaczego? Tego sie także niedlugo dowiem. A skoro dostalem przeglad (a nie powinienem) to i zarejestrowac mi dali.

Panie Michale w zwiazku z Pana dwulicowym zachowaniem ( z jednej strony zarzucanie mojemu warsztatowi ze przeglad zrobili " kolesie " a z drugiej strony rejestracja auta na podstawie tegoz samego przegladu ) wystapilem pisemnie za posrednictwem kancelarii prawnej do ;
wlasciwego wydzialu komunikacji - o cofniecie dowodu rejestracyjnego
wlasciwej komendy policji o zatrzymanie i odstawienie na parking policyjny
samochodu marki Mazda 6 bedacego wlasnoscia Pana Michala W zamieszkalego w Kielcach
argumentujac iz auto jest niesprawne na podstawie przedstawionej notabene przez Pana opini rzeczoznawcy - oczywiscie kopia tej opini zostala przeslana do w/w organow wladzy

Soldier13

Anglikomaniak
Punktów
0
Miasto
Czajków k.Kalisz
kristoff, nie lepiej założyć temu michałowi nowe lampy i będzie spokój?
myślę że będzie taniej, po co się włóczyć po sądach policji i adwokatom płacić?

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
wy to rozumiecie ale to ON teraz mnie straszy zamiast ogon zawinac i przeprosic klienta.
ja nie jestem czlowiekiem konfliktowym ale jak ktos mi takie cos robi to nie moge...
Panie Michale w zwiazku z Pana dwulicowym zachowaniem ( z jednej strony zarzucanie mojemu warsztatowi ze przeglad zrobili " kolesie " a z drugiej strony rejestracja auta na podstawie tegoz samego przegladu )

poza tym nie ja zarzucam cos waszemu warsztatowi tylko wy sami budujecie swoją opinię.
Bo nie wazne jaki mam problem z wami - dla czlowieka ktory szuka warszatu nie jest potrzebny zaden problem i poszuka kogos innego.
A to bez przegladu nie zarejestruja?:)
nie wazne - jesli przejdzie to w takim stanie o którym piszesz to straci prace czlowiek ze stacji - bo jesli uznaja to za prawde to wyjdzie ze nie wymieniles lamp jak również to że ktoś powinien je zauważyć na przeglądzie.
ludzie dobrze radzą - oddaj pieniądze za lampy - bo jechac do was nie zamierzam
myślę że będzie taniej, po co się włóczyć po sądach policji i adwokatom płacić?

jak sie takieog typu interesy prowadzi adwokata ma sie w telefonie pod 1

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
Dziekuje wam bardzo za zrozumienie.
Niedlugo mija czas jaki dalem im na przyjęcie ugody (14 dni - powiadomienie listowne)
W przypadku braku odpowiedzi ja ide do sądu.
Jesli ktos zabierze moj samochod - wypozycze nowy ( jeszcze nie wiem czy sie da ale chyba na wasz koszt).
Nie mialem w zyciu sprawy w sadzie ale sie nie boje bo wiem że mam racje.

G4WLAK

Anglikomaniak
Punktów
21
sory ale teraz to sie usmialem
sam siebie koles pograzy takimi pismami do wydzialu komunikacji i na policje
z urzedu powinno byc wszczete sledztwo i stacja kontroli bedzie miec niezle jaja

piotrek.

Anglikomaniak
Punktów
3
Miasto
Łódź - PL / UK
Panowie i Panie - ale JAJA.

Nie rozumiem dlaczego nie można zmienić tych lamp, przyznać się że dało się dupy i już.

Sądy, pisma, adwokaci - ludzie po co to?

Nie wiecie w jakim kraju żyjecie ? Krętaczy, cwaniaczków którzy myślą że zjedli wszystkie rozumy a nie mają pojęcia o niczym itp itd.

Ogólnie niezła bania - no ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
wstrzymajcie sie z oceną na podstawie paru postów, znam ludzi z firmy Kristoff i wątpie że wyjechało by od nich autoniesprawne z angielskimi lampami, możliwe że w kupionej przekładce były lampy przerobione lub wadliwe, klient jesli ma wątpliwosci powinien zgłosic sie z reklamacją, i było by wszysto jasne, twierdzenie że to 400 km jest dziwne bo skoro wybrał warsztat tak daleko to powinien to przemyslec że bedą wyższe koszty dojazdu na ewentualne poprawki,kase na rzeczoznawce wydaje lekką ręką a podjechać nie może ? i co Kristoff ma oddać kase za lampy na żądanie telefoniczne ?, po trzecie na przegląd pojechał z kristoffem właściciel osobiście i co nie widział czy był podstawiany przyrząd do sprawdzenia świateł ?

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
wstrzymajcie sie z oceną na podstawie paru postów, znam ludzi z firmy Kristoff i wątpie że wyjechało by od nich autoniesprawne z angielskimi lampami, możliwe że w kupionej przekładce były lampy przerobione lub wadliwe, klient jesli ma wątpliwosci powinien zgłosic sie z reklamacją, i było by wszysto jasne, twierdzenie że to 400 km jest dziwne bo skoro wybrał warsztat tak daleko to powinien to przemyslec że bedą wyższe koszty dojazdu na ewentualne poprawki,kase na rzeczoznawce wydaje lekką ręką a podjechać nie może ? i co Kristoff ma oddać kase za lampy na żądanie telefoniczne ?, po trzecie na przegląd pojechał z kristoffem właściciel osobiście i co nie widział czy był podstawiany przyrząd do sprawdzenia świateł ?

nie znam sie na tym a nie mialem szansy zabrania nikogo ze soba kto by mi powiedzial o pewnych rzeczach na miejscu.
POZA TYM NIE PO TO WYBIERALEM WARSZTAT POLECANY ZEBY JEZDZIC NA POPRAWKI WIEC I ODLEGLOSC NIE MIALA ZNACZENIA.
JAK WIDAC COS JEST NIE TAK Z TYMI POLECENIAMI

---------- Dodano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

klient jesli ma wątpliwosci powinien zgłosic sie z reklamacją

wątpliwosci nie mam - lampy nie wymienione
jak mozna mowic o reklamacji jesli ktos oszukuje? gdyby lampy byly zmienione a byly zle to jest reklamacja ale jak sie wciska ze sie zmienilo a nie ma po tym sladu to tez do reklamacji? - sciema jakich malo
poza tym na przegladzie bylem z bratem

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
czy to jest jakis przekret ????
druga sprawa to nie jest tłumaczenie ze sie na tym nie znam
bo mysle ze nie raz byles autem sam na przegladzie i procedure znasz
po trzecie
odbierasz auto i niezauwazyles ze niezdano ci lamp angielskich
to zapiewa pomalu na paranoje

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
nie no super, odebrać auto, podpisać że ok i mówić że sie nie znam a po tygodniu sie już znać i żądać kase, nie przypominam sobie aby w jakimś aucie sróby od lamp były plombowane lub lakierowane, poprawka zawsze może sie sie zdażyć, przekładka to nie wymiana klocków to sporo elementów, w nowym salonowym aucie zdarzają sie niedoróbki fabryczne które usuwa serwis na przeglądzie przedsprzedażnym i późniejszych

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
ja jak bym sie nie znał ale bym był na tej stacji to wzioł bym na bok diagnoste dał z 5 dyszek i szepnął "posprawdzaj pan wszystko,lampy,hamulce, magiel, che miac pewność" wiadomo na wszystkim znać sie nie można, ale rozum każdy jakiś ma, a jak ma to niech go używa

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
Panowie rozumiem że kolega po fachu to staracie sie pomóc ale w temacie nie prosze o usprawiedliwianie ich zachowania ale chce opowiedziec to co u nich mnie spotkało.
Poza tym mowilem tez zeby sobie kazdy sam ocenil.
Jesli sądzicie ze zrobil dobrze to o was także w jakiś sposób to świadczy choc moze wy byscie czegos takiego nawet nie zrobili - nie wiem wiec nie oceniam.
Próbuje tylko przekazać moje odczucia i to z czym każdy klient idący do nich może się spotkać.

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
a ja jestem bardzo bardzo bardzo szczesliwy ze nie trafilem na twoje auto
chodz w moim przypadku lampy bym przerobil odradzajac kupno EU, ale to inna inszość
bo pewnie cos by sie znalazlo innnego zebys sie doczepil i majac duzo czasu
pisal na forum naganiajac innych

pozdrawiam i bez obrazy

Soldier13

Anglikomaniak
Punktów
0
Miasto
Czajków k.Kalisz
michał, skończ ten temat, napisz jakies fakty jak będziesz mieć. Wiemy już co o tym sądzisz, jak go pozwiesz albo on da ci te eu lampy to daj znać, po co gadać o maśle maślanym?

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
Jaro no i bys miał problem z p.Michałem bo po przerobieniu lampy w mazdzie swiecą dobrze ale strzałka na załączonej fotce jest w drugą strone i chyba to jest powód ze rzeczoznawca stwierdził niewymienienie lamp.
i nikogo nie bronie ani nie "staje murem", po prostu znam firme Kristoff wiem jak robią, ale nie tak załatwia sie sprawy, masz gwarancje, umowe o wykonanie usługi (kórą napewno dokładnie przeczytałes i podpisałes), i tam masz wszystko napisane, jesli jestes niezadowolony uzgodnij z wykonawcą sposób usuniecia usterek i to wszystko, możesz opisywać, kierować do sądu jesli nie wykonają lub niebeda chcieli wykonać poprawki lub uzupełnienia braków ale musisz sie zgodzić na wizyte w warsztacie, a nie telefonicznie żadasz kasy za lampy bo nie wymienione

i nigdy nic ci sie nie spiepszyło, nigdy nic nieułamałes, wszystko co robisz sie udaje ? życie bajka ? :jupi:

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
każdy może zostać (mając warsztat) zostać zaufanym, wystarczy zrobić 10 opisów przekładek zostać 100 razy pochwalonym za udzieloną pomoc i pare tam takich pierdułek, każdy też może to wszystko stracić przez niezadowolonych klientów, administracja forum patrzy ostrym wzrokiem i nie ma to tamto, żadnych ulg

michal1234

Uczestnik
Punktów
3
Miasto
Kielce
Czy co do innych tez jest tyle problemow?
Skoro jest kilka osob które potrafia udowodnic ze ktos nie do konca wykonuje poprawnie (chozdi mi o dokladne opisy z fotkami itp zeby nie mowili ze zazdrosny sasiad albo konkurencja) to sadze ze administratorzy powinni sie zastanowic nad statusem zaufanego warsztatu.
jesli tylko kiedys uda mi sie złapac ktoregos z nich albo mi odpisze to napisze ze nie jestem sam a takze czego potrzebuja zeby zdjac ten status

jak widze tylko ludzie ktorzy zostali pokrzywdzeni mnie rozumieja niestety wykonawcy trzymaja sie razem.
jest strzalka na lampie a takze sa zdjecia odpowiednich srub
poza tym oddzial PZMOT Kielce do dnia dzisiejszego nie otrzymał żadnej wiadomości co do reklamacji ich opinii przedstawionej przez w/w zakład.

w rękawiczkach chirurgicznych / żeby nie zostawić po sobie żadnych znaków roboty :D

co do rekawiczek to chyba tylko do pieniedzy bo po nich nie zostaje slad...

gosia37

Początkujący
Punktów
0
Kristoff żebyśmy mieli jasność, dostałem w warsztacie zapewnienie, że auto opuści wasz warsztat najszybciej jak się tylko da. Więc jeśli jesteście w stanie usunąć wszystkie usterki i wymienić lampę... jest to cytat jednego z niezadowolonych pana Gaius1984 można sobie poczytać posty

Do góry Bottom