• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Volvo s40/v50 (model > 2004 )

Tombrosius

Nowy
Punktów
0
Witam wszystkich,

Chciałbym odświeżyć wątek i dopytać znających temat.

Otóż nabyłem niedawno Volvo V50 - europejczyka (DIESEL 2.0, 136KM) . Jedną z rzeczy do naprawienia po zakupie był niezamykający się z pilota zamek drzwi kierowcy. Chcąc zaoszczędzić kupiłem zamek do tych lewych przednich drzwi od anglika (mając pełną świadomość, że nie będę miał możliwości po tym zamykać i otwierać drzwi z kluczyka manualnie).

Po wymianie komputer wyświetlał komunikat o otwartych drzwiach kierowcy. Nie piszczy więc daje się jeździć. Ale wyświetlający się czerwony wykrzyknik na desce rozdzielczej jest denerwujący i chciałbym się go pozbyć.

Problem jest jeszcze bardziej złożony bo ten komunikat o otwartych drzwiach potrafił sam zniknąć na jakiś czas i później znowu się pojawił. Za którymś razem gdy zniknął nie mogłem uruchomić auta - nie kręcił rozrusznikiem. Po sprawdzeniu, przeczyszczeniu mas auto ruszyło, przez kilka dni nie było błędu a później znów się pojawił.

Zdaję sobie sprawę z tego, że auto ma jakiś ogólny problem z elektryką, ale chciałbym ustalić czy taki zamek od anglika powinien powodować błąd czy nie? Według sprzedawcy nie powinien powodować błędu.

Jak to jest z tymi zamkami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Do góry Bottom