• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Przekładki Aut Angielskich Wrocław - Radwanice

dante

Nowy
Punktów
0
Miasto
Lublin
hehe to ze sie nauczyla nie znaczy ze ja tez ktos czegos z dluznikow nie nauczy......w koncu trafi kosa na kamien

malczas

Początkujący
Punktów
0
Miasto
lubuskie
witam

czy ktos wie gdzie sie teraz ukrywa Dąbkowska, bo chce komornika na nią nasłać. wpisałem ją na listę dłużników i mam prawomocny wyrok sądu. przynajmniej trochę jej życie utrudnię.

malczas

Początkujący
Punktów
0
Miasto
lubuskie
po co ci ona , bylo myslec przed a nie po !!!!

co to za odpowiedz.

cieszy mnie ze kolega nigdy nie został przerobiony. i co myślenie ma do tego, przecież wszystkie zakłady biorą pieniądze na części przed przekładką. podpisałem umowę i co z tego. taki dziki kraj, że każdą umową można sobie d... wytrzeć.

z twojej wypowiedzi wynika, że nie należy nikomu ufać w tym i Tobie. zapewne bierzesz pieniądze na części i podpisujesz umowę.

czyli co mam jej odpuścić moje pieniądze?

kakti_88

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Warszawa
przecież wszystkie zakłady biorą pieniądze na części przed przekładką

Chyba mało zakładów odwiedziłeś, albo byłeś tylko w niewłaściwych. Ja nigdy nie zapłaciłem wcześniej za części a nawet jak swego czasu dwa auta robił mi zweckform to tylko umowę spisaliśmy i nie przypominam sobie nawet o jakiejś zaliczce.

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
zapewne bierzesz pieniądze na części i podpisujesz umowę.

nie podpisuje , chyba ze klient sobie zyczy

robie u siebie , nie wynajmuje zanej hali wiec sie nie stlenie,
po za tym za 10 tyś nie bede sie ukrywał , bo to bez sensu

malczas

Początkujący
Punktów
0
Miasto
lubuskie
to widocznie miałem pecha, ale jak dzwoniłem do kilku warsztatów znalezionych tutaj to wszyscy chcieli kasę na części.

skąd ja mogłem wiedzieć, że wynajmują zakład a dla mnie to zresztą nic dziwnego że się wynajmuje. za długo chyba byłem w UK?

skowiak

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
jeszcze uk / Wroclaw
a co w tym zlego jezeli warsztat bierze kase 'na czesci'? a niech bierze byle przekladka byla porzadnie zrobiona. Jezeli przekladka mojego auta kosztuje 9000, to to co wplacam jest po czesci rozliczeniem uslugi, tak?

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
a co w tym zlego jezeli warsztat bierze kase 'na czesci'? a niech bierze byle przekladka byla porzadnie zrobiona.

nikt na czesci nie bedzie placil ze swojej kasy
dajesz na czesci , przy odborze auta sprawdzasz wszystko
jak cos nie dziala
to nieodbierasz auta
i kropka

zweckform

Zaufany warsztat
Punktów
242
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
my nigdy nie bieżemy od klientów pieniędzy na części
wyjątkiem są auta nietypowe do których sprowadzamy części na zamówienie ( w takich wypadkach zaliczka 1000 zł )

Pozdrawiam
Rafał

Do góry Bottom