• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Przekładki Aut Angielskich Wrocław - Radwanice

dark

Nowy
Punktów
0
Miasto
Jelcz-Laskowice
Witam wszystkich, ja rowniez jestem kolejna "ofiara" Radwanickich oszustow. Nie wierzcie im klamia i wyludzaja pieniadze. Nie polecam, nie dajcie sie nabrac, tez przepadla mi kasa. Chetnie bym z Pania Ela porozmawiala ale nie odbiera juz telefonow, drzwi od domu tez niestety nie. Boi się otworzyc?? Ale dlaczego przeciez niby nic zlego nie zrobila???!!!! I co na to odpiszesz, ciekawa jestem. Polecam zaklad Kristoff, dobra robota chlopaki. Pozdrawiam pana z Krakowa.

AKwiatek

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
witam wszystkich zainteresowanych tym tematem ,
sprawa mojego auta jest nadal nie dokończona . Niedługo wrzucę tu kilka fotek z przekładki . Ciekawe zdjecia , pełen "profesjonalizm" . To bedzie jeszcze jeden argument dla polskiego rzadu aby przemyslał sprawę czy aby nie wydać zgody na rejestrację aut z kierownica po lewej stronie .

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
napisz co sie stalo bo nie wiemy jakie auto i jakie negatywne fakty

AKwiatek

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
Jaro jesli to pytanie do mnie to oczywiście dalej ten nieszczesny Jeep . To klasyczna historia jak z dobrego auta poprzez kolejnych fachowców tak zostało "dostosowane" to poruszania sie po polskich drogach ze w konsekwencji nadal stoi w garażu . Dla własnego bezpieczeństwa i innych lepiej tym autem nie jeżdzić . Dopiero po zdemontowaniu niektórych elementów można zobaczyć to "dostosowanie" . Machanik który obecnie usiłuje naprawić mi hamulec (nie działał od początku po przekładce) dość dobitnie wyraził swoją opinię . I wcale się mu nie dziwię to co zobaczyłem wręcz poraża . Póżniej przeslę kilka fotek tej przekładki .

Pozdrawiam

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
akurat w/w post niebyl do Pana ( znam historie tego auta ) ale czekamy na foty

dark

Nowy
Punktów
0
Miasto
Jelcz-Laskowice
Wiec jesli to do mnie to pytanie, to moja historia nie jest az tak zla jak pozostale. Ja tylko stracilam zaliczke bo auta na szczescie nie zostawilam. Az boje sie pomyslec co by bylo wtedy... Sprawe zglosilam juz na policje. A moje auto to sprinter, o ktorym wspomnial juz wczesniej Kristoff.

AKwiatek

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
witam,
odezwała się do mnie co prawda tylko poprzez internet właścicielka . Podobno są w Kanadzie ( tak mi napisała) ale jakoś trudno w to uwierzyć . Natomiast wczoraj to prawie była gorąca linia . Ma baba tupet zarządała odemnie zapłaty za wykonaną robotę . Ciekawe za co moze za parking bo trzymała auto ponad dwa m-ce .
Jeśli ktos wie gdzie obecnie przebywają proszę o info .

ecuwroc

Nowy
Punktów
0
Witam w Radwanicach mieszkam od urodzenia warsztat o którym piszecie był koło mnie ale niestety już jest zamknięty oni tylko wynajmowali tam miejsce.

Nelar

Początkujący
Punktów
1
Miasto
Wrocław
www.nelar.com.pl
Kristoff.... Jesteś taki mądry i odważny?? Dzwonią do mnie klienci od Ciebie. Proszą mnie aby zabrać auta od Ciebie bo stoją po 2-3 miesiące :) Miło się robi Twoje auta.
Pozdrawiam

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
a czemu klienci takich tekstów nie pisza???
Tylko konkurencyjna firma

kristoff

Zaufany warsztat
Punktów
280
Miasto
Wrocław
Nelar co sie stalo zima sie skonczyla ? Obudziles sie czy z choinki urwales ? Podaj adres a sam Ci podstawie pare samochodow albo Twojej zonie ( dla niewtajemniczonych cars-checpoint czy cos podobnego ) a tak apropo skoro znowu podnosicie glowe , powiedz czy oddaliscie swoim bylym klientom zaliczki czy nadal robicie uniki ? Gwarantuje Ci ze odwiedza Cie napewno .

malczas

Początkujący
Punktów
0
Miasto
lubuskie
zgadza sie nelar i car-checkpoint sa ze soba powiazane. mam oswiadczenie ze nelar zwróci mi kasę. i dalej czekam na 3,5 tys. nelar odbierz telefon to pogadamy o długu

dante

Nowy
Punktów
0
Miasto
Lublin
Ludzie dąbkowska i jej maz to oszusci kto zostal oszukany kierujcie sie na policje

Takich oszustow jak cars-checkpoint jest niewielu,Niedlugo skonczy sie ich bezkarnosc,Naciagneli mnostwo ludzi .Kto zostal oszukany prosze kierowac sie na Policje.Nie wierzcie im!!!!!!

---------- Dodano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

oj to sie Pan nie doczeka chyba cud sie zdarzy jak oddadza

---------- Dodano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

He he ciekawe Jestes OSZUSTEM i ciekawe jak dlugo .JAKA JAKOS ODDAJ NAJPIERW PIENIADZE LUDZIOM!!DĄBKOWSKA I JEJ MĄŻ NACIĄGNELI MNÓSTWO LUDZI!Podają adres nieswojej firmy Kłamiąc ze prowadza tam działalność od 2006 roku podszyli sie pod miejsce ktore nie jest ich.
To nie wina warsztatu!!bo i nas oszukali wynajeli warsztat i sie zwineli.naciagneli ludzi i nas.nie zaplacili za wynajem za prad zdewastowali warsztat.nie macie panstwo pojecia ile osob naciagneli i oszukali.podszyli sie pod nasz warsztat i daja ogloszenia na ten adres.jesli ktos jeszcze zostal oszukany prosze o kontakt z policja.firma nelar to tez oni.

---------- Dodano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

To nie wina warsztatu!!bo i nas oszukali wynajeli warsztat i sie zwineli.naciagneli ludzi i nas.nie zaplacili za wynajem za prad zdewastowali warsztat.nie macie panstwo pojecia ile osob naciagneli i oszukali.podszyli sie pod nasz warsztat i daja ogloszenia na ten adres.jesli ktos jeszcze zostal oszukany prosze o kontakt z policja.firma nelar to tez oni.

---------- Dodano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Ul jelenia 12 lok 14 wroclaw tam sa

dark

Nowy
Punktów
0
Miasto
Jelcz-Laskowice
Witam wszystkich. Moja sprawa jest już w toku. Dąbkowska została przesłuchana przez policję, przyznała się do wszystkiego. Oświadczyła również iż odda pieniądze. Nie bardzo jednak wierzę, że to zrobi - zobaczymy. Dziwi mnie tylko dlaczego nikt więcej tego nie zgłosił policji ??!!

---------- Dodano 15-05-2011 o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano 14-05-2011 o 20:01 ----------

Kristoff - polecam ten warsztat, miła i fachowa obsługa :) Pozdrawiam ;)

dante

Nowy
Punktów
0
Miasto
Lublin
dark tak sprawa jest w toku ale dabkowska nie pracuje pieniedzy oczywiscie nie ma ale tyle ludzi co ja szuka to nie chcialbym byc w jej skorze okradla wiele osob zobaczymy co sad orzeknie

malczas

Początkujący
Punktów
0
Miasto
lubuskie
dzisiaj złożyłem pozew w sądzie przeciw Elżbiecie D. jak to ni poskutkuje to mam oswiadczenie jej męża że odda kasę i złoże drugi na niego.

dante

Nowy
Punktów
0
Miasto
Lublin
Mi tez obiecala nie pomogla windykacja moze sad cos pomoze to stare cwaniaki do przerabiania ludzi wiec moze jak sie zbierzemy w jedna grupe i naplynie jeszcze wiecej pozwow to posokutkuje.Po za tym prawnie Dabkowska nic nie ma wszystko przypisane po rodzinie komornik nie ma co sciagnac i treaz zmienila miejsce zamieszkania bo ja coraz wiecej ludzi szuka.Wiec tutaj juz moze pomoc faktyczne sad ale jak ona splaci tylu ludzi to ja nie wiem pozdrawiam.

Do góry Bottom