• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

PRZEKŁADKA VW Touareq 3.2 2003r.

fuzzi1890

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Rzeszów
Witam , posiadam vw Touareqa , chcialbym sie dowiedziec ile bedzie mnie kosztowala przekładka ?

ricardoo

Bywalec
Punktów
6
Miasto
wasosz
Zanim zadzwonisz do mazurka i dopytasz sie o szczegoly , przeczytaj info o tym warsztacie w dziale niepolecane. A wracajac do sedna sprawy ,zadzwon w sprawie przekladki do firmy JARO z Wadowic zawsze to tylko 200 km a nie 600 ( w jedna strone) a jakosc wykonanych prac gwarantowana.

mazurek

Gość
Punktów
40
Miasto
Wąsosz
www.mazurek24.pl
Zanim zadzwonisz do mazurka i dopytasz sie o szczegoly , przeczytaj info o tym warsztacie w dziale niepolecane. A wracajac do sedna sprawy ,zadzwon w sprawie przekladki do firmy JARO z Wadowic zawsze to tylko 200 km a nie 600 ( w jedna strone) a jakosc wykonanych prac gwarantowana.
Na temat waszego warsztatu piszą więcej i jakoś się tym nie przejmujesz,ja bynajmniej nie naciągam klientów na kasę za wirtualne wymiany czy usługi,niestety czasem trafi się klient który jest zdania ze inaczej niż fabrycznie to źle,Jaro to pewnie nawet nie robił przekładki takiej bryczki więc skąd możesz wiedzieć jak jest u niego jakość? Ricardo bardzo cię proszę zajmij się swoim warsztatem i odpimpaj się bo ktoś da ci pstryczka w nosek i będzie bolało.
Co do pytania o koszty przekładki to zadna tajemnica,w moim przypadku nie zapłacisz więcej jak 3000zł za robotę,części to kwestia wyposażenia więc nie mogę nie znając szczegółów podać ceny części.

danielos

Początkujący
Punktów
1
witam. jezeli jestes zainteresowany przekladka zapraszam do kołaczkowa wolny termin jest w połowie września , koszt robocizny toto 2tys plus plyny ,klima, zbieżność , ok 350zł , chyba że masz jeszcze jakieś życzenia to już przy ustalaniu konkretnych kosztów , Zestaw prawdopodobnie bede miał w środę ceny jeszcze nie znam . Musisz sie okreslic jakie asz wyposażenie kolor i czy chcesz robic lusterka i lampy ,tu mozna zmniejszyć koszty bo ożna przerobić angielskie na tyle ze nie bedzie kłopotu przy przegladzie i w czasie eksploatacji . wymieniajac te elementy cena wzrasta i to znacznie . przekładka bedzie zrobiona fachowo ale musisz pamietac ze poprawia fabryke i robimy co w naszej mocy zeby klient był zadowolony , wszystko zależy od ciebie ,twojego podejscia i czesci które wkładamy . Dajemy 3miesiace gwarancji na przekładke czyli na wymienione przez nas elementy i instalacje elektryczna wraz z sterownikami . jezeli jestes zainteresowany zapraszam do warsztatu mozesz na miejscu zobaczyc jak wylada przekladka otrzymasz wszystkie odpowiedzi które cie interesuja . kontakt przez
tel .601 081 742
mail. przekladki26@interia.pl

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
286
Miasto
Wadowice
jakie 3 miesiace gwarancji
wystawiasz rachunek i jest 2 lata
ps
lusterka ?????
przy takiej bryce jakies ALE(wszystko ma byc jak w EU oprócz licznika )
daj spokoj i 2 klocki za robote (chyba zescie ocipieli )

adsik

Anglikomaniak
Punktów
16
Miasto
Mazowsze
Bez obrazy Panowie, bo Was nie znam, ale co to pieniądze robią z ludźmi. Ta pogoń za kasą, po trupach do celu. Według mnie komentowanie kogoś negatywnie tak na forum to szczyt chamstwa. Każdy orze jak może... Można komuś tam szeptnąć na ucho(PW), żeby wziął pod uwagę jakieś "minusy".
Ja robię w handlu i gdy ktoś mi "sra" pod nogami, a znam go, to po prostu dostaje jak to ktoś wyżej napisał "pstryczka w nos", bez zbędnego ostrzegania.

Ja ze swojej strony dodam. Że bardzo dużo pomógł mi kolega kristoff, choć się nie znamy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze i duzo wytłumaczył. Może do niego warto się odezwać. Czasem lepiej jechać te kilka km więcej, niż sobie pluć w twarz później.

Do góry Bottom