• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

[PRZEŁOŻONE] VW Passat 2003

angeelo

Forumowy grafik
Zaufany warsztat
Punktów
90
Miasto
Działdowo Warm-Maz

angeelo

Forumowy grafik
Zaufany warsztat
Punktów
90
Miasto
Działdowo Warm-Maz
chodzi Ci o to żeby podpiąć linkę z drugiej strony? wydaje mi się że tak jak w audi jest uniwersalny i ma podejście z obydwu stron

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Jak w Audi tak jest to w VW też powinna być taka możliwość. czyli wystarczy przepiąc linke ze strony prawej do lewej patrząc z przodu?

A czy ktoś może mi pomóc z tymi 2 kabelkami przy kompie??

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
481
Miasto
łódzkie
wysłałem ci na P.W. może pomoże :zdrowie:

oktawian

Anglikomaniak
Punktów
3
Miasto
Zielona Góra
Już nawet nie chcę wiedzieć ile teraz po tym FAQ pojawi się dodatkowo VW na allegro :D hehe

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Może się pojawi a może i nie, wcale przekładka passata nie jest dla każdego kto tylko chce, bez narzędzi, wiedzy i zdolności mało co się zrobi dobrze, ale do odważnych świat należy :eek:kulary:

keenek

Uczestnik
Punktów
4
Miasto
Kraśnik-Lublin
A jak zrobiles kolego z półką do przykręcenia magla bo ona ma delikatne wyoblenie od strony angielskiej maglownicy.

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Edit
Żeby zrobić porządnie ścianę to masakra po prostu.
Myślę temat ściany mieć jutro już załatwiony.
Co do czasu zrobienia tego auta w tydzień, to jest dla mnie nie realne!

Kolego odpowiadając na twoje pytanie, odpowiadam po tym co mi przekazał użytkownik rys00
Po nawierceniu nowych otworów należy podłożyć miedzy magiel a blachę podkładkę ok1,5 cm

Podziękowania za wskazówki dla rys00 :zdrowie:

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Ciąg dalszy prac.
Ściana grodziowa skończona, pomalowana i przygotowana pod montaż elementów.
Trochę z nią było dłubania, trochę podciąć trzeba żeby maglownica dobrze była zamontowana, potem trochę pospawać to co nie pasuje.
Wymieniony zamek w lewych drzwiach.
Zamienione moduły do szyb.

Co do mojego pytania odnośnie instalacji komputera, jeśli ktoś będzie miał 2 identyczne kabelki brązowo-żółte cieniutkie to jeden z tych kabelków idzie z pin'u komputera nr.62 do sterownika turbo z przodu patrząc po lewej stronie niedaleko dmuchawy klimy (wtyczka na 2 piny), a drugi kabelek automatycznie do drugiego wolnego kabelka.

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Dziś ciąg dalszy prac i wygląda to tak jak na foto.
Pytanko:
gdzie zamontować ten czujnik z prawej strony co wisi na kablu (biała wtyczka 2 piny)
2 pytanko:
Jak załatwiacie sprawę bezpieczników bo z lekka nie te kształty mają.

Załączniki

• 1_360.jpg
    1_360.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 315
  • 2_716.jpg
    2_716.jpg
    101,4 KB · Wyświetleń: 331

apollo

Zaufany warsztat
Punktów
71
Miasto
Konin
www.przerabiacze.pl
Ten czujnik to chyba od dolotu powietrza do nagrzewnicy, przy klapie obiegu wew.
Co do skrzyneczki bezpiecznikowej, to my przepinamy europejską, ale chyba niektórzy przerabiacze zostawiają angielską i tez jakoś pasuje.

kriskos997

Anglikomaniak
Punktów
12
Miasto
świetokrzyskie
apollo dobrze mówi to jest czujnik do nagrzewnicy ciezko jest go włozyc na zamontowanej nagrzewnicy wiec wepnij go wczesniej

co do bezpieczników estetyczniej jest przepinowac ale angielska tez moze zostac tyko bedziesz musiał ja zamocowac jakos po swojemu bo nie bedzie pasowac na otwory montażowe

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
A jeszcze mam pytanie o jedną wtyczkę, po przełożeniu instalacji po lewej stronie pozostała mi jedna wtyczka z osłoną gumową do przejścia przez blachę, ale nie mogę skojarzyć do czego ona ma byc podłączona, pomoże ktoś ?

Załączniki

• 112_119.jpg
    112_119.jpg
    90,4 KB · Wyświetleń: 219

apollo

Zaufany warsztat
Punktów
71
Miasto
Konin
www.przerabiacze.pl
Też nie jestem pewien, ale to chyba wtyczka od trąby od alarmu, przy akumulatorze.

angeelo

Forumowy grafik
Zaufany warsztat
Punktów
90
Miasto
Działdowo Warm-Maz
co do tej białej wtyczki od nagrzewnicy to da się ją też podpiąć po założeniu nagrzewnicy tylko fakt trzeba mieć "chudą" rękę i trochę cierpliwości a co do tej 2 czarnej wtyczki to niestety Ci nie pomogę Ps ja zawsze opisuję kable podczas rozbierania jak czegoś nie jestem pewnien, odnośnie skrzynki bezpieczników to ja zostawiłem angielska ponieważ nie miałem kontynentalnej żeby przepinować

zweckform

Zaufany warsztat
Punktów
241
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Ostatnie zdjęcie to kostka od tuby alarmu

Pozdrawiam
Rafał

TomekGalka

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Konin
Witam
Dziś odpaliłem auto i chodzi. jeszcze nie jeździłem bo trzeba resztę skompletować,
Standardowo lusterka działają odwrotnie.
Szyby również lewa i prawa są zamienione a zamieniałem moduły miedzy drzwiami i nadal działają odwrotnie.
Reszta nie sprawdzona.

Do góry Bottom