• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Programowanie liczników Ford Mondeo MK3

cyranek

Anglikomaniak
Punktów
9
Miasto
Wadowice
Witajcie!
Nie miałem gdzie zamieścić wiec piszę tutaj.
Jeżeli ktoś chce przeprogramować mile na km lub dołożyć kompa paliwowego lub skorygować przebieg to zapraszam do nas.
Dla forumowiczów specjalne ceny !!

vip-car

Anglikomaniak
Punktów
2
Miasto
Łódź
www.przekładki.pl
Wszystko ok tylko to korygowanie licznika troszkę tutaj nie pasi myślę że to jest cwaniactwo które nie wiem jak u nas ale na zachodzie jest karalne i to popieram.

micab

Gaduła
Punktów
1
Miasto
k/szczecina
vip-car, nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii, co w sytuacji kiedy anglik ma przebieg 80tyś mil, a na liczniku z europejskiego dawcy będzie 250tyś km ?? oczywista sprawa że trzeba to ustawić tak, jak faktycznie jest po przeliczeniu z mil na kilometry,

vip-car

Anglikomaniak
Punktów
2
Miasto
Łódź
www.przekładki.pl
Dobrze wszyscy wiemy co się kryje pod postacią zmiany przebiegu i pisanie jak dawca miał to jest raczej błazenada masz na szafie pół miliona i robisz sobie 150 tyś. km i wszystko gość kasuje od stówki w górę zależy od modelu autka i wszyscy są zadowoleni.

micab

Gaduła
Punktów
1
Miasto
k/szczecina
dla Ciebie to błazenada, a moim zdaniem realna sytuacja, nie każdy jest oszustem zaniżającym rzeczywisty przebieg auta, dlatego nie widzę niczego złego w tym ogłoszeniu...

cyranek

Anglikomaniak
Punktów
9
Miasto
Wadowice
Rozumiem zażenowanie kolegi vip-car jeżeli chodzi o korektę przebiegu. Mi chodziło raczej o to żeby właśnie w liczniku dawcy zmienić przebieg na taki jak w angliku. Ostatnio miałem licznik co miał 350 kkm a auto gościa 45 000 mil więc różnica duża.

apollo

Zaufany warsztat
Punktów
70
Miasto
Konin
www.przerabiacze.pl
Ja natomiast miałem sytuacje kiedy licznik trzeba było przestawić na wyższy przebieg.
Na przykład ostatnio do 4 letniej Laguny założyliśmy licznik w kilometrach z przebiegiem 29 tyś km.
Klient zażyczył jednak sobie przebiegu 95 tyś i trzeba było dać licznik do korekty.

JARO

Zaufany warsztat
Punktów
283
Miasto
Wadowice
Tego forumowicza juz nie ma

Do góry Bottom