• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Pomoc w sprowadzeniu

Punktów
0
Witam. Jeżeli umieściłem temat w złym dziale to z góry was przepraszam. Potrzebuje kogoś, kto pomoże mi kupić i sprowadzić samochód z Anglii. Potrzebuje to tylko i wyłącznie na czesci, zrobić swap silnika, także blaxharka mnie nie interesuje. Konkretnie chodzi o audi a4 b6/b7 i tylko z silnikiem 1.8t... będę wdzięczny za pomoc

IrasSriras

Początkujący
Punktów
0
Witam. Jeżeli umieściłem temat w złym dziale to z góry was przepraszam. Potrzebuje kogoś, kto pomoże mi kupić i sprowadzić samochód z Anglii. Potrzebuje to tylko i wyłącznie na czesci, zrobić swap silnika, także blaxharka mnie nie interesuje. Konkretnie chodzi o audi a4 b6/b7 i tylko z silnikiem 1.8t... będę wdzięczny za pomoc
oGarnac ci auto moge z Londynu ale lawety zaprzyjaznionej nie mam. chyba , ze chcesz sobie po nie przyleciec i odebrac osobiscie

Robert7418

Nowy
Punktów
0
Jestem akurat w Londynie, za 3 tygodnie wracam wiec moge pomoc

Do góry Bottom