• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Nie polecam TOPCAR z Kreżnej (Wola Krzysztoporska)

slawekkawas

Anglikomaniak
Punktów
3
Miasto
ŁÓDŹ
NIE POLECAM zakladu "TOPCAR" w Kreznej ( Wola Krzysztoporska) Michala Nawrockiego .Samochod Skoda Fabia- 3 miesiace i nic nie zrobione i problemy.

PO KOLEI :

20 SIERPIEN- dalem zaliczke 200 zl na poczet przekladki auta -
umowiony termin wstawienia auta do konca pazdziernika

20 PAZDZIERNIKA - nie ma czasu , prosze po wszystkich swietych

5 LISTOPAD - umarl mu ojciec - prosze za tydzien bo teraz nie ma czasu

10 LISTOPAD - zawoze auto daje 3000 zl na czesci i czekam ( mialo byc maksymalnie 2 tygodnie), W warsztacie MASAKRA!!! -- wszystko usmarowane ,nie ma kawalka stolu zeby wypisac papier (KP) ,ciasno , ciemno , wszedzie na ziemi porozrzucane czesci po prostu nora , biega pies po podworku ,ktory pewnie zaraz mnie pogryzie , ale mysle sobie , moze bedzie final pozytywny.

25 LISTOPAD - telefon wylaczony od tygodnia , dowiaduje sie ,ze podobno ukradli mu jego auto i nie ma telefonu i kontaktow (zeby ustalic nowy telefon, bo stary milczy tez pare dni minelo),nie ma skad wziac czesci bo wszystkie kontakty mial w telefonie i robota dalej stoi ...

10 GRUDZIEN - przyjezdzam i co widze - nic nie ruszone, facet nie ma checi robic Skody -zabieram auto i 3000zl

11 GRUDZIEN dzwonie w sprawie zaliczki z sierpnia 200 zl -mowi ze nie odda, bo auto do roboty przyjal..... ogarnia mnie smiech, ale po trudnej rozmowie obiecuje ze przeleje .... przelew trwa kilkanascie dni, w koncu kolega fatyguje sie do niego , kupuje jakies czesci i w ten sposob odzyskuje moje 200 zl .

11 GRUDZIEN zawoze Skode do SAWIKA , z ktorym dogaduje wszystko w 5 minut i na koniec grudnia odbieram auto gotowe.

slawekkawas

Anglikomaniak
Punktów
3
Miasto
ŁÓDŹ
Minelo sporo czasu ,ale temat nadal aktualny. Z roznych zrodel dowiaduje sie ze facet nic sie nie zmienil...
Nadal syf organizacyjny , dodatkowo dowiedzialem sie ze probowal od administratora tego forum wyprosic usuniecie mojej opinii,
administrator jednak sie nie zgodzil , bo opinia to opinia i jaka by nie byla to pozostanie.
Malo tego , facet chce sprawe mi zalozyc w sądzie o oszczerstwa bo chyba mu interes przeze mnie nie idzie......
Ale jak ma isc jak wszystko co napisalem jest prawdą ....

Do góry Bottom