• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Mondeo mk3 2005r elektryka

adrek88

Nowy
Punktów
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
Witam mam problem z moim Mondeo mk3 ponieważ po przełożeniu wiązek pod deską i podłogowej widzi mi na odwrót fotele wyskakuje błąd napinacza pasa od kierowcy a okazuje się że to pasażera był zły i teraz mam problem z zapinka pasa ponieważ w nowej wiązce nie ma u pasażera i mam błąd dalej. Auto było od nowości Europa. Czy moduły poduszek z Anglii i UK się różnią? Numery wiązek to 4s7t 14a005 GCA oraz 4s7t 18b604 aa na starych nie było oznaczeń. Może ma ktoś schemat i pinout jak to jest w Eu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

krzychu2lv6

Początkujący
Punktów
0
Miasto
w domu
Witam mam problem z moim Mondeo mk3 ponieważ po przełożeniu wiązek pod deską i podłogowej widzi mi na odwrót fotele wyskakuje błąd napinacza pasa od kierowcy a okazuje się że to pasażera był zły i teraz mam problem z zapinka pasa ponieważ w nowej wiązce nie ma u pasażera i mam błąd dalej. Auto było od nowości Europa. Czy moduły poduszek z Anglii i UK się różnią? Numery wiązek to 4s7t 14a005 GCA oraz 4s7t 18b604 aa na starych nie było oznaczeń. Może ma ktoś schemat i pinout jak to jest w Eu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Robiłem sobie z 5 lat temu takie mondeo więc dobrze nie pamiętam, ale był tu gdzieś dobry opis, wiązek przy siedzeniach nie zamieniałem jedyne co, to z napinaczem pasa coś było, bo pasażer chyba nie ma czujnika zapięcia i była kwestia tego czy masz mate w fotelu obciążeniowa, mi zostały oryginalne fotele, jak coś to mam lewy kierowcy EU, a z wiązki to tylko te dwa kable od napinacza miedzy siedzeniami było trzeba chyba przenieść na lewą stronę. Ale tak jak pisze to było z 5 lat temu, trochę smutne jakie pustki na tym forum żadnego opisu auta po 2008, kiedyś to było ...:)

Do góry Bottom