• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Można wyrobić dowód v5c

Punktów
0
Witam chce kupić bmw x5 w pl od znajomego ale nie ma v5 mam pytanie można go wyrobić czy nie? Oto dane z DVLA
✗ Untaxed
Tax due:
25 October 2018

Incorrect tax status?
✓ MOT
Expires:
24 May 2019

Incorrect MOT status?
WarningIf you've just bought this vehicle the tax or SORN (Statutory Off Road Notification)doesn't come with it. You'll need to tax it before driving it.
Vehicle details
  • Vehicle make:BMW
  • Date of first registration:October 2003
  • Year of manufacture:2003
  • Cylinder capacity (cc):2926 cc
  • CO₂Emissions:259 g/km
  • Fuel type:DIESEL
  • Euro Status:Not available
  • Export marker:No
  • Vehicle status:Not taxed
  • Vehicle colour:SILVER
  • Vehicle type approval:M1
  • Wheelplan:2-AXLE-RIGID BODY
  • Revenue weight:2685kg
  • Tax rates:
    The vehicle tax rates are only available if you have the latest 11 digit reference number from the V5C registration certificate (logbook)

You may be able to tax this vehicle at a Post Office Branch that deals with vehicle tax without the V5C registration certificate.

brentmotors

Anglikomaniak
Punktów
7
Miasto
gorzow wlkp
Dowód v5 zazwyczaj można wyrobić, pod warunkiem, że z autem wszystko jest ok, np nie został zezłomowany ani wyexportowany.
jeżeli dane się zgadzają to nie ma problemu.

Punktów
0
witam jestem tu nowy kupiłem samochód ciężarowy kilka lat temu i nie rejestrowałem pojazdu auto przełożyłem ale zapodziały się gdzieś dokumenty a tablicy rejestracyjnych brak czy jest szansa po numerze vin ustalić numery tablicy rejestracyjnej żeby starać się po v5c lub exportowy dokument z góry dziękuje za informacje pozdrawiam

Do góry Bottom