• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Laguna 2002 initiale wiazka drzwi

Migi

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Wadowice
www.mrugacz.com
Witam
jak w temacie kupie wiazke drzwi do laguny od strony kierowcy obojetnie czy to anglik czy nie, tylko zeby miala kostki sprawne. Chetnie tez kupie sterownik pasazera szyby. 512 291 244

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
482
Miasto
łódzkie
aktualne jeszcze ? mam taką, ucięte 2 kabelki pierwsze za harmonijką po za tym ok

Migi

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Wadowice
www.mrugacz.com
aktualne, zalezy mi najbardziej na kostce co wchodzi do sterownika, bo tam piny sie polamaly i ciezko to wyciagnac, jesli ma skladane lusterka i ten duzy sterownik od strony pasazera to chce ta wiazke :)

aktualne, zalezy mi najbardziej na kostce co wchodzi do sterownika, bo tam piny sie polamaly i ciezko to wyciagnac, jesli ma skladane lusterka i ten duzy sterownik od strony pasazera to chce ta wiazke :)
i jaka cena ?

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
482
Miasto
łódzkie
kostka lusterka jest 9 pinowa, cena ? hm... 5dyszek z wysyłką ?

Migi

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Wadowice
www.mrugacz.com
cena mi pasuje :) ale chodzi mi o kostke do sterownika szyby, taka duza czarna na kilkanascie pinow. Jak jest taka to ja chce :) moge zrobic przelew albo za pobraniem obojetnie.

rys00

Zaufany warsztat
Punktów
482
Miasto
łódzkie
wiazka jest cała, kostki też jak pisałem wczesniej obcięte sa dwa kabelki do kierunkowskazu ale to chyba nie problem, chcesz do niej panel sterowania szyb ?

Migi

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Wadowice
www.mrugacz.com
no w sumie poanel tez by sie przydal :) jutro rano do Ciebie zadzwonie i sie dogadam zalezy mi na szybkim zalatwieniu sprawy pozdrawiam :)

Do góry Bottom