• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

fotoradary na polskich drogach

magik

Anglikomaniak
Punktów
22
Miasto
gdzieś w polsce
jak myślicie fotoradary dzięki nim jest bezpieczniej czy to to tylko mit ale wszyscy wiedzxą o co chodzi :zloo: toi jedna wielka lipa

77omega

Bywalec
Punktów
2
Miasto
sepolno / Bognor UK
Jak nie moga jak stoja ,wracalem z polski na poczatku sierpnia , i dzien wyjazdu wale na granice wpadam do jednej wioski i bach kosz stal czy cos ale blyskalo a za rogiem domu straz ,jade dalej kolejna wioska ,i mysle stali tam to dalej spokoj i znowu mig mig i kolejna fotka i znowu straz miejska ,wiec zwatpilem i do granicy ciaglem delikatniej ,wiec czy dziala:ke: ??/ na mnie podzialalo:gora:

rIo

Początkujący
Punktów
0
Miasto
W-wa
Jak nie moga jak stoja ,wracalem z polski na poczatku sierpnia , i dzien wyjazdu wale na granice wpadam do jednej wioski i bach kosz stal czy cos ale blyskalo a za rogiem domu straz ,jade dalej kolejna wioska ,i mysle stali tam to dalej spokoj i znowu mig mig i kolejna fotka i znowu straz miejska ,wiec zwatpilem i do granicy ciaglem delikatniej ,wiec czy dziala:ke: ??/ na mnie podzialalo:gora:

Witaj, z tego co mi sie o uszy obilo, to za smietniki odpowiedzialni sa goscie z inspekcji transportu ( cos w telewizji mowili, ze wlasnie gminy wykorzystuja fotoradary do nabijania kasy ).
Jak jechalem rok temu nad morze, oczywiscie z cb to stali na odcinku 100 km. w czterech miejscach ( przed Koszalinem )

77omega

Bywalec
Punktów
2
Miasto
sepolno / Bognor UK
Witaj, z tego co mi sie o uszy obilo, to za smietniki odpowiedzialni sa goscie z inspekcji transportu ( cos w telewizji mowili, ze wlasnie gminy wykorzystuja fotoradary do nabijania kasy ).
Jak jechalem rok temu nad morze, oczywiscie z cb to stali na odcinku 100 km. w czterech miejscach ( przed Koszalinem )
No mi chodzi wlasnie o gmine Czlochow bo tam masakra , i kiedy wlasnie po przyjezdzie na wakacje jechalem do miastka kierunek czlochow -koszalin to tam zlapalem mpierwsza fotke nawet nie wiem co stalo tylko poblyskalo mi po oczach

ryszard410

Anglikomaniak
Punktów
24
Miasto
poznan
fotoradary to kibel nic innego jak wyciaganie kasy al jest na nie sposob dobra nawigacja plus szczekaczka bez ktorej w trase ani rusz

rIo

Początkujący
Punktów
0
Miasto
W-wa
Koledzy, czy ktorys z Was wyobraza sobie jazde po Polsce bez CB ? Ja nie bardzo.

magik

Anglikomaniak
Punktów
22
Miasto
gdzieś w polsce
ja to nawet nie wyjadę za bramę jak nie włączę cb taki nawyk bo nawet za zakrentem mogą suszyć te nasze polskie miśki z suszarka to już plaga jak te komary tylko czym je zwalczać

DDshirt

Nowy
Punktów
0
Z jednej strony radary są dobre z drugiej nie, trudno tak naprawdę się wypowiedzieć. Także polecam Yanosika ;)

Banawan

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
Jak ktoś jeździ przepisowo, to nie ma się co martwić radarami ;)
A tak na serio, to specjalnie raczej nie pomagają. Jak ludzie wiedzą, w których miejscach są radary, to zwalniają, a potem znów jadą jak chcą.

drekke

Gość
Punktów
45
Miasto
Wąsosz
www.http
Dlaczego w takim razie nie karać jadących zbyt wolno ? Tacy kierujący sprawiają spore zagrożenie .

Banawan

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
A to też prawda. Raz jechałem za taką babką, nie dość, że jechała strasznie wolno, to jeszcze środkiem drogi i nie dawała się wyprzedzić. Zrobiła niezły korek. Takich niedzielnych kierowców też bym karał.

Sasza23

Nowy
Punktów
0
Co racja to racja. Chociaż nie jest to wyłączna domena kobiet kierowców.

Do góry Bottom