• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Fiat Ducato 2007

omega_01

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Czchów
Witam,
Oto moja praca nad fiatem ducato z 2007r.
Lista części zaczerpnięta od kolegi apollo i tak jak pisał po rozkręceniu od razu wiadomo co i jak.
Autko bardzo fajnie się przerabia (parę kabli do przedłużenia i przepinowania np. kierunki w lusterkach, elektryczne szyby oraz same lusterka).

Kilka fotek:

Soldier13

Anglikomaniak
Punktów
0
Miasto
Czajków k.Kalisz
i troche opisać jak sie tego busa przerabia? bo musze sobie kupic busa, chce kupic transportera t4, a anglika bym moze wyhaczył t5... tylko nie wiem czy to prawda z tymi przerobkami busow,

omega_01

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Czchów
Czy mógłbyś zdradzic koszt tej przekładki z częściami?

Hejka,
części do tej przeróbki kupiłem razem z fotelem kierowcy za 1800zł (muszę jeszcze dokupić podwójne siedzenie, bo zostało pojedyncze z anglika).
Robocizna nie wiem ile chłopaki wołają, ja robiłem autko dla siebie więc ten aspekt mi odpadł :)

---------- Dodano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

a anglika bym moze wyhaczył t5

Jak wyciągniesz deskę wszystko staję się jasne jak słońce, naprawdę nic skomplikowanego jeśli ma się troszkę pojęcia o mechanice.
W T5 masz ścianę grodziową na śrubach więc jest jeszcze prościej.
Odkręcasz, wycinasz z kleju, kleisz europejską na kleju do szyb i wkręcasz śruby.
Resztę składasz w odwrotnej kolejności niż wykręcałeś (oczywiście musisz mieć zakupione europejskie graty).
Nie wiem jak idzie wiązka w T5, ale myślę, że również nie będzie to jakiś wielki problem.

Do góry Bottom