• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Audi A3 - przekładka

Spiryte

Początkujący
Punktów
0
Witam!
Jestem w Anglii, odłożyłem troszkę pieniążków i chce kupić samochód.
Chce kupić Anglika, ponieważ słyszałem, że jest to bardzo opłacalne.
Myślę nad Audi A3 lub vw golf IV. Czy jest to jeszcze opłacalne? Czy znacie jakieś dobre warsztaty które się na tym znają(jestem z mazowieckiego)? Jakiej ceny mniej/więcej mogę się spodziewać?

holipa

Anglikomaniak
Punktów
26
Miasto
wioska :D
o którym modelu myślisz ?

Spiryte

Początkujący
Punktów
0
Starsza 1.9 TDI 130 koni. A właśnie, pytanie do mechaników: czym się różni 130 HP od słabszych?

mazurek

Gość
Punktów
40
Miasto
Wąsosz
www.mazurek24.pl
Kwestia oprogramowania,generalnie często turbina jest nieco słabsza(inna),Ciekawostką jest fakt ze ludzie wolą silniki na pompie wtryskowej bo panuje mit że są trwalsze,można postawić w takim tdi sporo koników jednak pompowtrysk jest o niebo lepszy,wiem z własnego doświadczenia.

Spiryte

Początkujący
Punktów
0
Myślę, że pieniądze może i by się znalały, ale co jeżeli coś się zepsuje? Na razie bajka nie dla mnie.
W takim razie gdybym kupował w Polsce, na co zwracać uwagę aby przekonać się o rzeczywistym przebiegu. Słyszałem, że jeżeli licznik był przekręcony to fotele, kierownica czy nawet pedały będa w innej kondycji.
Macie jakieś ciekawe rady?

angeelo

Forumowy grafik
Zaufany warsztat
Punktów
90
Miasto
Działdowo Warm-Maz
w warmińsko-mazurskim możesz podjechać z tym autem do mnie, mieszkam prawie na granicy z woj. mazowieckim

Do góry Bottom