• Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

A6 C7 lift 2015r 121tys. Black Edition* full led*190KM

Zieniu

Nowy
Dołączył
3.12.2018
Postów
2
Punktów
0
Wiek
32
Witam Panowie. Jak co niektórzy koledzy z forum już wiedzą prowadzę firmę budowlaną a dzięki posiadanym znajomością na wyższych stanowiskach w biurach COPARTu na UK i Irlandię hobbystycznie sprowadzam furki - w zależności od chwilowo wolnych środków.

Audi w limitowanej edycji BlackEdition ! 2xsline rotory 20" Audi w moich rękach od maja 2019 ! To Audi miało być moje docelowo, jednak wyskoczyła mi mozliwość zakupu okazyjnie sprzętu do firmy i chciałbym ją sprzedać.

Powiem szczerze auto na gotowo wyszło mnie 62tyś z jakimś chaczykiem ... wystawiłem je z odrobiną zarobku 65500 ponieważ auto jest świeżo opłacone na cały ten rok, ma wymienioną baterię, oleje i filtry i nabitą klimatyzację - czyli jest całkowicie bez wkładu dla przyszłego kupca.... auto podczas ubezpieczenia OC w AXA na Angliku zostało wycenione na 106tyś PLN !!!! A taka wersja europejska to około 120tyś i więcej.... więc uważam że to okazyjna oferta, zależy mi na szybkiej sprzedaży więc konkretnie na tym egzemplarzu zarabiać nie muszę bo za jakiś czas pewnie znów ściągnę jakieś kolejne sztuki.

Auta są wysprawdzane pod względem raportów z ubezpieczalni i policyjnych czy były jakieś wcześniejsze akcje czy nie. Mega Wypas, super zadbane, środek nie zniszczony kompletnie ! reszta w opisie aukcji https://www.otomoto.pl/oferta/audi-...d-matrix-super-stan-ID6CKttC.html?isPreview=1 zapraszam do kontaktu Andrzej 517 264 011.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom