Witamy na Forum Anglików!
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach. Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!
w środę oddaje auto do warsztatu na krakowską
---------- Dodano 25-08-2010 o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano 23-08-2010 o 22:16 ----------
umowiony na dziś elektronik się nie pojawił, jakim sprzętem dysponujecie? czy macie na miejscu komputer do serwisowania?
---------- Dodano o...
Witam, poszukuje specjalisty do poprawy przekładki w pasku b6 z 2006 roku po partaczu, źle działają szyby, lusterka, była zmieniana manualna klima na klimatronic - nie załącza sprężarki, czy jest ktoś kto się podejmie z dolnego śląska?
pozdrawiam
operacje pozostawie na sam koniec jako wyjscie ostateczne:) probuje jeszcze z firmami ktore zaltwiaja formalnosci, ewentualnie moze uda sie zarejestrowac go w germaniia stamtad juz prosta droga do kraju na lawecie:)
V561 nie moze byc wydany jesli jest juz v963, zeby wydac v561 auto musialoby byc ponownie zarejestrowane w uk co bedzie nie lada wyczynem ze wzgledu na koszta ale co tu robic? sprzedac praktycznie nowke auto na czesci?:)
problem po VIC
witam,
zrobilem juz VIC, autko przeszlo test w 5 minut, mimo ze bylo po przekladce, dzis dowiedzialem sie z DVLA ze nie wydadza mi V5 bo musialbym wpierw to auto ponownie zarejestrowac w anglii, porażka