1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zamiana skrzyni Z 5 biegowej na 6 Biegową MK3

Dyskusja w 'Elektromechanika ogólna' rozpoczęta przez użytkownika Wojtek86, 29-11 10.

1. Wojtek86

Wojtek86 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Mierzęcice
    Witam potrzebuje pomocy mam mondeo mk3 02r. 2.0tdci 130koni z pięciobiegową skrzynią i abs bez esp a teraz załorzyłem sześciobiegową skrzynie z 06r.2.0tdci 116koni z abs i esp skrzynia wizualnie była taka sama po przełozeniu lewarka i linek jest ok. Poza licznikiem(niedziała) 6-tka niema ipulsatora i tu jest problem czy da sie podłączyc te kable z kostki do impulsatora w starej impulsator był nad prawą pułoską a w 6 go niema wogule. CZY coś idzie zrobi czy skrzynia do wyciągnięcia :dol:

---------- Dodano 29-11-2010 o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano 28-11-2010 o 18:59 ----------

Pomocy nikt nic nie podpowie!!! Jak by ktoś coś wiedział to napiszcie

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. cyranek

cyranek Nowy

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Wadowice
    nie ma impulsatora w 6 ? ciekawe. Gdzie się podział ?

4. Wojtek86

Wojtek86 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Mierzęcice
    Sytuacja opanowana skrzynia została 6 a licznik działa ALE JEZELI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ ZAMIENIĆ SKRZYNIE Z 5 NA 6 TO RADZE SIĘ DOBRZE ZAGŁĘBIĆ W TEMAT BO JEST TROSZKE ZABAWY .Pisac to pomoge pozdrawiam

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. Silnoreki85

Silnoreki85 Nowy

Docenione treści:
    0
    witam mam ten sam problem ,mondeo mk3 2.0 tdci 2003 r. skrzynia przełożona , esp juz miałem , a prędkosciomierz nie działa , co należało by jeszcze zrobić ?

Poleć tę stronę