1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zakup mazdy 6 GH <-2008

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Dooomino, 16-10 17.

1. Dooomino

Dooomino Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam szybkie pytanie do ludzi w temacie, za ile na dzień dzisiejszy mogę dostać taką mazdę w Polsce ? W grę wchodzą też te lekko "ryśniete" (malowanie elementów wymiennych nie jest dla mnie problemem) . Auto chce kupić dla siebie i próbować poruszać się nim w naszym kraju.. jeśli taka jazda będzie bardzo uciążliwa a stan auta dobry to sobie zrobię w przyszłości przekładkę :)
    Pytam was o cenę ponieważ nie wiem jak mądrze ugryźć ten kawałek chleba patrząc na ceny w Polsce nie opłaca się targać auta z wysp bo takiego "Anglika" na olx ludzie sprzedają za 7-10tys zł..
    Tak więc, ma być to przemyślany zakup dla 20 letniego kierowcy który chcę kupić tak aby na aucie rocznie tracić jak najmniej ;)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    Te po 7-10 tys to totalne zajazdy

Dooomino lubi to.
  4. Dooomino

Dooomino Początkujący

Docenione treści:
    0
    Czyli za 2000 funtów nie kupimy takiej mazdy a za więcej jak 12000 sie znowu nie opłaca bo wycenili mi przekładkę na 8 tys zł . Dziwne, że tak cenę trzymają bo europejczyki dotknięte lekko przez lata chodzą po 20000.
    Zdaniem warsztatu ile trzeba zapłacić za taką mazdę ?

5. zweckform

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    2000 funtów to kupisz ale + transport to wyjdzie 12 000 zł
    nie wiem gdzie zrobisz taką mazdę za 8000 zł
    nie wiem też gdzie masz europejskie po 20 000 zł
    ja w tym roku sprzedałem 2 sztuki 2008 oraz 2009 obie po ponad 30 000 zł

6. Dooomino

Dooomino Początkujący

Docenione treści:
    0
    To słabo. Za 22 tyś oglądałem w styczniu tego roku taką mazdę z full wyposażeniem, lał jeden wtryskiwacz cała reszta w bardzo dobrym stanie no właśnie wszystko zależy od stanu pół roku temu kupiłem Lancera z 2008 roku z pełnym wyposażeniem za 22 000 zł, wady ? Byl malowany błotnik i zmieniany reflektor a z drzwi ktoś kopnął, wizualnie wyglądało słabo wiec i cena niska :) w taki sam sposób chcę kupić mazde tańsza ale np z klepiącymi wtryskami lub przyrysowanym bokiem póki nie będzie trzeba czegoś naciągać albo spawać to jest dla mnie do zrobienia ;)

7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. zweckform

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    jeśli auto jest wrakiem to i cena nie jest jak za dobrą sztukę z małym przebiegiem
    nie ma szans kupić gh ładnej w dobrym stanie z niskim przebiegiem za 20 tysięcy

Poleć tę stronę