1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

zakup anglika z pustym v5

Dyskusja w 'PRAWO W POLSCE' rozpoczęta przez użytkownika kjt, 31-10 16.

1. kjt

kjt Nowy

Docenione treści:
    0
    witam
    chce kupic anglika sprzedawca ktory przywiozl auto twierdzi ze ma pusty dowod v5 ze sam musze sie wpisac w niego i napisac umowe kupna sprzedazy miedzy mna a angolem widniejacym na jednym z odcinkow dowodu.. on jako handlarz niechce widniec na zadnej umowie cos mowil ze moze dac jakis papier ze on go tylko przywiozl czy pozniej zarejestruje to auto w pl bez problemu? czy bede musial kombinowac i wysylac v5 do dvla?[

z gory dzieki pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. sherves

sherves Uczestnik

Docenione treści:
    73
    Miasto:
    UK
    W dowód nic nie wpisujesz tylko piszesz umowę z anglikiem z V5 tak jak mówi Ci sprzedawca, zarejestrujesz bez problemu.
    Jak będziesz pisał umowę to jako miejsce zakupu podaj jakieś miasto w UK tak jakbyś pojechał i tam kupił - unikniesz tym samym płacenia podatku w skarbówce. No i nie przyznawaj się nigdzie że kupiłeś na miejscu.

4. Struggler

Struggler Początkujący

Docenione treści:
    0
    Mam podobny kłopot, tylko w v5c nie mam wbitej kategori M! w rubryce J. Jest ona wymagana do rejestracji anglika rhd w pl, czy jest możliwość uzupełnienia V5C o ten wpis poprzez dvla?

5. stacho164

stacho164 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Siema Potrzebuje zrobić przegląd w moim Anglika. Ale mam tylko dowód zakupu pojazdu. Nie mam V5C. Mam tylko ten odcinek od dowodu że teraz jestem właścicielem nowym. Czy z takim papierkiem uda mi się zrobić przegląd w Polsce?

6. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  7. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    nie da się

Poleć tę stronę