1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zakup anglika w Polsce

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Inazuma-akai, 15-10 18.

1. Inazuma-akai

Inazuma-akai Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć wszystkim,

myślę, że przydałby się obszerny temat dotyczący kroków podczas kupna i rejestracji anglika w PL tak aby każdy wiedział dokładnie co kiedy jak i gdzie.

Sam planuję zakup anglika i będzie to moja pierwsza rejestracja. Także doświadczenie mam zerowe. Dlatego też uważam, że jeden konkretny temat i podpięty na górze strefy "zakup anglika" byłby bardzo ważny dla takich świeżaków jak ja.

Mnie interesuje każda informacja dotycząca zakupu anglików. Nawet taka co w przypadku gdy sprzedający nie opłacił cła, więc gdzie to opłacić itp. Jakby ktoś o dobrym sercu opisałby to wszystko albo rzucił jakimiś linkami do konkretnych tematów to będę baaadzo wdzięczny.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. Inazuma-akai

Inazuma-akai Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Już znalazłem. W innym dziale ale jest temat który dotyczy takiego zakupu i porusza chyba wszystkie ważne elementy takiego zakupu i rejestracji:

http://angliki.info/threads/opis-procesu-rejestracji-anglika.17/

Poleć tę stronę