1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

ZAGUBIONY DOWÓD V5C NA POCZCIE

Dyskusja w 'PRAWO W WIELKIEJ BRYTANII' rozpoczęta przez użytkownika megatomikk, 5-05 17.

1. megatomikk

megatomikk Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Witam.
    4 . 02 zakupiłem auto w UK. Kwity zostały wypełnione przez poprzedniego właściciela i od razu wysłane do DVLA. Czekam już tyle czasu i nic nie przyszło mi. W międzyczasie wyjechałem autem do Pl mając ze sobą tylko 13 część zieloną NEW KEEPER wypełnioną odręcznie którądostałem od sprzedającego na czas zanim dostanęswój V5C. Czy ktoś mądry orientuje się co muszę zrobić by otrzymać ten dowód jak nie na adres w uk t do Pl. Muszę napisać do dvla email..wysłać jakiś form i opisać sprawę... Zawiniła Royal Mail albo ktoś wyrzucił zniszczył to nie wiem co się stało ale do mnie nie dotarło nic. Dzięki za helpa

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. brentmotors

brentmotors Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    gorzow wlkp
    czesc
    zadzwon do DVLA i powiedz co sie stało. być może sprzedający wogóle nie odesłal dowodu do nich co sie czesto zdarza, sprawdza w systemie i od razu powiedza co i jak . jezeli wysłali do ciebie i zaginął na poczcie to niech wyślą jeszcze raz.
    na adres w PL DVLA nie przyśle dowodu

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    wypelniasz forme V62 o nowy dowod , dokladasz tam wypelniony odcinek New keeper i dowod przyjdzie na podany tam adres

Poleć tę stronę