1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Volvo s40/v50 (model > 2004 )

Dyskusja w 'VOLVO' rozpoczęta przez użytkownika Tombrosius, 5-10 17.

1. Tombrosius

Tombrosius Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich,

Chciałbym odświeżyć wątek i dopytać znających temat.

Otóż nabyłem niedawno Volvo V50 - europejczyka (DIESEL 2.0, 136KM) . Jedną z rzeczy do naprawienia po zakupie był niezamykający się z pilota zamek drzwi kierowcy. Chcąc zaoszczędzić kupiłem zamek do tych lewych przednich drzwi od anglika (mając pełną świadomość, że nie będę miał możliwości po tym zamykać i otwierać drzwi z kluczyka manualnie).

Po wymianie komputer wyświetlał komunikat o otwartych drzwiach kierowcy. Nie piszczy więc daje się jeździć. Ale wyświetlający się czerwony wykrzyknik na desce rozdzielczej jest denerwujący i chciałbym się go pozbyć.

Problem jest jeszcze bardziej złożony bo ten komunikat o otwartych drzwiach potrafił sam zniknąć na jakiś czas i później znowu się pojawił. Za którymś razem gdy zniknął nie mogłem uruchomić auta - nie kręcił rozrusznikiem. Po sprawdzeniu, przeczyszczeniu mas auto ruszyło, przez kilka dni nie było błędu a później znów się pojawił.

Zdaję sobie sprawę z tego, że auto ma jakiś ogólny problem z elektryką, ale chciałbym ustalić czy taki zamek od anglika powinien powodować błąd czy nie? Według sprzedawcy nie powinien powodować błędu.

Jak to jest z tymi zamkami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Poleć tę stronę