1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

[AUTO W PL] Volkswagen Passat SPORT 1.9 TDi anglik 2002

Dyskusja w 'Auta - sprzedaż' rozpoczęta przez użytkownika piterbolk, 18-03 18.

1. piterbolk

piterbolk Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Witam, mam do sprzedania bardzo ładnego i doinwestowanego Volkswagena Passata z 2002 roku. Auto jest bardzo bogato wyposażone, posiada m.in. czujnik deszczu, autoalarm, ESP, zmieniarkę na 6 CD, kierownicę multifunkcyjną obszytą skórą, podgrzewane, pół skórzane - pół alkantara siedzenia, elektryczne i podgrzewane lusterka, wszystkie elektryczne szyby, centralny zamek z pilota, oryginalne alufelgi VW 16 cali, klimatronik, oryginalne radio, tempomat, 6-cio biegowa skrzynia wraz z bardzo dynamicznym, a jednocześnie oszczędnym silnikiem 130 koni. Auto pochodzi z Anglii, przyjechało na kołach, obecnie znajduje się w Polsce, możliwość obejrzenia w okolicach Krasnegostawu, województwo lubelskie. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, nic nie stuka, brak jakichkolwiek wycieków z silnika czy skrzyni. Możliwość sprawdzenia auta w dowolnym warsztacie. Auto posiada 2 komplety kluczy, oraz kompletną historię serwisową. Dla zainteresowanych więcej zdjęć mogę podesłać na maila lub facebooka. Możliwość kontaktu: 785-686-046 lub 785-948-195. Cena około 8000 PLN oczywiście do negocjacji. Wiem że dużo, co do ceny możemy się dogadać, najlepiej po obejrzeniu auta.

Załączone pliki:

Poleć tę stronę