1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

vectra c klimatyzacja manual na klimatronik

Dyskusja w 'OPEL/VAUXHALL' rozpoczęta przez użytkownika Mipsa, 29-06 10.

1. Arci

Arci Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam równiez jestem w trakcie przekładania manuala na klimatronic i moje pytanko brzmi czy potrzebny mi jest do tego drógi wyswietlacz (czyli z klimatron)
    Z góry dzieki:)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. pcrb

pcrb Początkujący

Docenione treści:
    0
    słuchajcie Panowie a czy instalacja do podłączenia nagrzewnicy z klimatronikiem jest inna niz manuala bo wsadzilem klimatronika i nie mam pasujacej do nagrzewnicy wtyczki, żadna nie pasuje, czy wymieniam także instalacje?? tą krutką która jest za radiem?>

4. Arczeski

Arczeski Początkujący

Docenione treści:
    0
    ja przerobiłem 4 wyswietlacze.Najlepiej zebyś kupił zestaw cały z panelem , wyświetlaczem i wiązką pod deską.ja tak zrobiłem i nie było problemy (zamątować,nabić,zakodować i gra) u Mnie problem był z wyświetlaczem bo kupiłem uszkodzony(w zestawie i zamiast kupić od razu taki sam to kombinowałem)

5. pcrb

pcrb Początkujący

Docenione treści:
    0
    ok tym techem 2 dało rade?? a jaki wyswietlacz musze kupic czy ten zółto pokazyjacy wystarczy czy kolorowy?? no i ten panel sterowania sa dwa rodzaje czy obojetnie jaki wezme?

Radio które mam obecnie może zostać tak?? bo jest dosc drogie i da rade doprogramowac do niego tylko nowy wyswietlacz?

6. pcrb

pcrb Początkujący

Docenione treści:
    0
    Co z instalacją co trzeba dołączyć, wiem, że napewno do panelu sterowania druga wtyczke koloru czarnego ale gdzie ja podpiąć przewody od niej aby wszystko działało

7. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    po co to kombinować jak można założyć całą wiązkę i masz pewność że będzie działało tak jak trzeba

8. pcrb

pcrb Początkujący

Docenione treści:
    0
    Czy instalacje która oplata wszystkie siłowniki w nagrzewnicy bo ta jest podłączona czy jakałs inna nstalacje Ci chodzi?

9. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    276
    Miasto:
    Wadowice
    przeciez ci rys pisze

wszystko jest proste ja drut w vc

10. artur1970

artur1970 Nowy

Docenione treści:
    0
    panowie a jak po przekładce wcale nie działa panel sterujący to od czego zacząc

11. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  12. Hades500

Hades500 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam panowie. Będę przekładał Vectra poliftową z manualną klimatyzacją z dużym wyświetlaczem. Zakupiłem kompletną przekładkę odciętą z dawcy ale przedliftową której jest klimatronik ale z tym mniejszym wyświetlaczem. I teraz moje pytanie czy to wszystko bez problemu zagra?

Wiązkę od klimatronika Rozumiem że trzeba całą przełożyć Ale do jakiego momentu?

Oraz w których modułach trzeba przekodować aby uruchomić Klimatronik.

A czy to normalne że jak teraz chce się połączyć "Delphi" z klimatyzacją manualną to nie mogę się połączyć.?
    Czyżby brak modułu ze względu na manuala?

Poleć tę stronę