1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

V5C zwrot dokumentów od DVLA

Dyskusja w 'PRAWO W POLSCE' rozpoczęta przez użytkownika V5C, 1-05 19.

1. V5C

V5C Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich tak się składa, że i mnie przywiało to na forum a to ze względu kupna anglika. Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź od ludzi którzy siedzą w temacie nie od dziś. Tak wyglądała cała sytuacja kupna-
    (ogłoszenie auta zobaczyłem na olx sprzedawał polak w PL , zadzwoniłem do sprzedającego umówiliśmy się na oględziny auta. Przyjechałem zobaczyłem no igiełka podoba się (biorę) spisujemy umowę kupna sprzedaży no i dostaje dokumenty od sprzedającego do auta, które posiada-[umowę kupna sprzedaży pomiędzy nim a polakiem mieszkającym w UK ponieważ on ten samochód kupił w UK od zamieszkującego tam polaka i przyjechał im do PL przy czym nie zgłosił żadnego exportu], ( V5c/2) new keeper's gdzie widnieją dane osoby z UK ,,kobiety" badanie z MOT ważne jeszcze pare dni, historię auta i rózne dokumenty z napraw auta. Tak wracam do domu ucieszony z transakcji, teraz kiedy chciałbym zarejestrować auto dowiaduję się, że potrzebuję V5c a tego dokumentu nie dostałem od sprzedającego. Co tam zrobić w tej sytuacji? Panowie i Panie pomocy:(

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    229
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki