1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

UWAGA!!!!! NA PANA MICHAŁA KOWALCZYKA Z GÓRY KALWARIA!!!!

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika lukii79, 2-05 09.

1. lukii79

lukii79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    slaskie
    Witam chciałbym wszystkich ostrzec przed Panem MICHAŁEM KOWALCZYKIEM zamieszkałego GÓRA KALWARIA ul. LEŚNA. Ten Pan to człowiek który nie dotrzymuje danego słowa i kłamie na każdym kroku.Obiecywał złote góry a prawda była inna:
    -w dywanikach powypalane dziury
    -reflektory które miały byc zmienione nie ruszone
    Po długiej podróży do domu okazało sie ze:
    -kierownica nie przykrecona i cała sie rusza
    -czym szybciej jade tym bardziej cos stuka
    -przy chamowaniu pedeł chamulca pulsuje
    -POMALOWANA konsola i podłokietnik zaczeła farba odchodzic z czarnego zaczeło wychodzic białe
    -przewody klimy obciete (trzeba było nowe wstawiac)
    -przewód od wspomagania przetarł sie o półoś i płyn wyciekał (tez nowe musiałęm dac)
    Dzwoniłem do Pana Kowalczyka i tłumaczenia typu: "czesci dostawca dowozi wiec on jest winny a konsole wymienimy" Czekam 3 miesiace i do wymiany nie doszło. Moja cierpliwosc dobiegła konca i sprawe kieruje do sądu nie obedzie sie bez diagnosty bo jak takie auto przeszło pozytywnie przeglad!!!!!
    Co jeszcze wyjdzie :-(

Pozdrawiam normalne warzstaty a nie kołchozy jw

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    to cud że dojechałeś z tą kierą bo jak na zakręcie została by ci w rękach to strach pomyśleś takiego to tylko :devil:

4. xxx75

xxx75 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Pan Michał Kowalczyk jest tutaj na forum zarejestrowany jako KM Servis! Ja również słyszałem dużo złych opinii na jego temat. A najbardziej co mnie rozśmieszyło to to że on przy przedłużaniu kabli nie lutuje ich tylko zwija na skrętkę!!

5. gumis

gumis Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Przeworsk
    Adres strony:
    no to zaczynaja sie jazdy ciekawe co na to km serwis odpowie

6. KM Servis

KM Servis Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    witam. Zaczne od przewodów klimy nie mogły byc obciete bo zostaja te same,została mi wysłana faktura na : naprawe 2 szt i wymiane 2szt a do mieszalnika wchodz tylko 2 wiec sie zdecyduj,dalej lampy nie placiłes za nie wiec nie były wymienione , kasa zwrucona logiczne chyba,pulsuje ci pedal hamulca mysle ze najwyzszy czas wymienic tarcze a hamulce nie byly zapowietrzane przy przekladce po prostu prob sie do czegos przyczepic,
    deska pomalowana nie wiem czy tak bylo niemam w zwyczaju skrobac desek przy kupnie
    ale obiecana dróga czeka do wymiany,a kierownica napewno byla przykrecona po prostu chciales zeby lista byla pelniejsza i bylo tego jak najwiecej mam rozumiec, dywany sa uzywane i jesli maja jakies wady typu przetarcia,dziurki,przebarwienia itd... to jest to nie moja sprawa ciezko jest kazdemu dogodzic jezeli chodzi o czesci,ten psełdo klient to naciagacz,nazywa sie Łukasz Kolasiński odradzam wspułprace z tym człowiekiem umawia sie na wymiane kokpitu nie przyjezdza potem straszy sadem itd... dziwny typ.Do tej pory próbowałem być miły ale i mi nerwy sie kończą kopie sfałszowanej przez pana faktury za wymiane lub naprawe klimy oddaje na prokurature wraz z doniesieniem o popełnieniu przestepstwa zgodnie z KK.Odnosnie skrecania przewodow to jakis absurd, nie wiem skad masz takie informacje.Pozdrawiam

7. xxx75

xxx75 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie mnie jest oceniać jak ty wykonujesz swoją prace i w jaki sposób to robisz ponieważ nie robiłem u Was żadnego samochodu lecz sprowadzaniem samochodów z anglii zajmuje się już od ponad 7 lat a także mam transport z anglii więc trochę styczności z tym fachem mam i jak mi już 7 osób mówi że nie są zadowolone z Pana usług bo coś się dzieje po przekładce to znaczy że coś w tym ziarnka prawdy jest. A te kable skręcone to widziałem na własne oczy bo przerabiał u Was mój kolega samochód rok temu.

8. KM Servis

KM Servis Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Mnie tez nie jest dane ciebie oceniac ale juz od 7osob słyszałem ze samochody podczas transportu sa okradane i niedbale ładowane poprzezco sa uszkadzane przy załadunku.Jak widzisz kazdy moze napisac co mu sie podoba a co do kolegi to moze napiszesz jaki samochod był tak zrobiony i ci inni 7osob moze rozwiniesz troche temat skoro zaczołes napewno wszyscy sa ciekawi. :klaszcze:

9. lukii79

lukii79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    slaskie
    Pan Michał myśli że jestem oszustem a ja poprostu chce wyegzekwowac to czego Pan Michał nie zrobił lub było/jest żle zrobione. Po rozmowie telefonicznej zostało ustalone że Pan Michał w piątek tj. 08.05.09 przesle mi kokpit (nie pomalowany) na wymiane i 200zł na warsztat który to wymieni. Ja do tygodnia od odebrania kokpitu odesle stary pomalowany.

Odezwe sie w przyszłym tygodniu czy mam kokpit czy nie
    Pozdrawiam.

( może w końcu sie dogadamy)

10. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    451
    Miasto:
    łódzkie
    napisałbyś jakie auto,wrzucił fotki i nikt by Cie o oszustwo nie posądził,klienci są różni jeden ma kase na auto i na przekładke a inny wydaje wszystko+kasa rodziny na auto a później chce żeby mu wyrzeźbić lhd,łatwo jest napisać na kogoś oszust i straszyć sądem

11. roberto

roberto Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    okolice Płocka
    Kolega rys00 ma racje. Pokaż to o czym piszesz. Jedni chwala drudzy ganią. Zawsze tak było i bedzie, sa zadowoleni i niezadowoleni. Najgorsze jest to ze zawsze opinie negatywne bardziej utkwia w pamieci niz pozytywne.
    Pozdrawiam.
    ps. Łatwo popsuc opinie.....
    trudno odzyskać zaufanie.

12. KM Servis

KM Servis Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Koledzy na forum sa zdjecia tego Jaguara po przekladce mozna zobaczyc, jak wygladał.

13. Lawnowerman

Lawnowerman Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Daj link proszę

14. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    81
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
  15. KM Servis

KM Servis Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Tak to ten link

16. lukii79

lukii79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    slaskie
    Witam ponownie. Zobaczymy czy Pan Michał posłał deske w piątek bo robi to od 3 miesiecy i jakos nie doszła do mnie. Jesli chodzi o zdjecia Pana Michała to przy prawych drzwiach przycisk otwierania i zamykanie szyby jest dzwigniety do góry i nie widac dziury jaka tam jest. Ja posyłam zdjecia kokpitu z którego odchodzi lakier (nie ważne jakie to auto ale uwarzam że nikt chyba nie byłby zadowolony jak u niego było by tak zrobione) Co do klimy moge wrzucic skan dokumentu potwierdzającegom naprawe. Nie pisze tutaj o małych rzeczach miedzy innymi kontrolce poduszek bo uwarzam to za normalne po odpieciu poduszek chociaż Pan Michał powiedział że ona sama zgasnie po przejechaniu odpowiednich kilometrów a wiem że to nie prawda i trzeba błąd wykosowac przy pomocy komputera
    Jesli chodzi o moje stawiane wobec Pana Michała zarzuty to uwarzam je za uzasadnione ponieważ dla porównania w tym samym czasie dałem do przełożenia sprintera jest zrobiony perfekcyjnie co za tym idzie nie wysuwam negatywnych stwierdzen wobec Panów którzy wykonali kawał swietnej roboty. Dlatego uwarzam ze jestem obiektywny.
    Ps. zdjecia deski sa z przed 3 miesiecy teraz wyglada to jeszcze gorzej (moge przesłac aktualne fotki)

Załączone pliki:

17. Pawel/L

Pawel/L Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    mazowieckie
    Panowie chyba doszli do porozumienia?

18. melmak

melmak Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    inąd
    nie skomentuje nawet tego :dol:

19. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  20. bevery9

bevery9 Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    KGR 01 32
    Link
    Link już nie działa albo został usunięty po przez ADMINISTRATORA <Admin co się stało> ?

Poleć tę stronę

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. ahk auto góra kalwaria opinie