1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Uwaga na kms servise gura kalwaria a dokladnie kszaczki czaplinkowskie

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika adam1982, 21-01 12.

1. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    jak w tytule 11 listopada ubjeglego roku oddalem samochud marki honda accord 2005r. mimo ostszerzen chlopakow z forum nie posluchalem sie zaufalem oszustowi samochud mjal byc gotowy na 15 grudnia tak sie z tym panem dogadalem i wiedzial ze ja mjeszkam w angli i zalerzy mi na czasie niestety slowa nie dotszymal kilka krotnie jezdzilem do niego ale niestety nawet nie raczyl sie zemno spotkac zawsze a to go nie bylo a to zonka powjedzala ze u matki jest wkoncu nerwy mi puscily zadzwonilem do niego i wywalilem kawe nalawe dalem mu dwa dni i jak samochud bendzie nie gotowy to przyjerzdzam z rzeczoznawco laweto i zabjeram samochod niezaleznie w jakim jest stanie i kasy nie place no wkoncu od tego telefonu mojego po dwuch dniach samochud byl gotowy na pierwszy zut oka , odebralem go dopiero 30 grudnia 2011 r co prawda widzalem go wczesniej jak byl jeszcze nie skonczony ale niestety odbjeralem go w godzinach wjeczornych muj blond bylo nas 3 ale niestety wszystkiego niedalo sie zobaczyc po ciemku w nastempnej czesi opisze wszystko to co bylo do poprawki lub wogole nie zamontowane

---------- Dodano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

droga czesc mojej tragicznej przekladki przez kms nastempnego dnia po odbjorze ukazal sie koszmar glownie pod masko instalacja to kilometry czarnej tasmy inzolacyjnej kable nie na swoich mjejscach wisaly tak porzucane pod masko , filter od ropy nie przykrecony wisal tak sobie luzno brak oslony nad filtrem na tako gumowo pompkie do odpowietszania , rurki od wspomagania wisaly za silnikiem nie umocowane obcierala jedna o puloskie , linki od zmjany bjegow nie umocowane ,pompa chamulcowa jest od benzyniaka plus nieorginalne rurki tylko przedlurzone wyglonda koszmarnie, wycieraczki obcieraly o podszybje ,rurki od klimy wogole nie poskrecane tak powkladane tylko byly pod masko to by bylo na tyle ,teraz srodek deska rozdzielcza pomalowana dul na bezowo wentylatory chyba tez so od benzyniaka brakuje wnich takiej linki ktora przechodzi przez sciane grodziowo do komory silnika tam jest na rorce od nagrzewnicy taki zaworek do zamykania objegu u mnie tego niestety niema ,instalacja i skszynka bezpiecznikow to wogule koszmar wszystko lata tak tylko wsadzona nawet nie przykrecona ,puscil jakos dziwnie to instalacie ze jak tszymam nogie na gazie to o wjazkie zachaczam za kazdym razem, dokladal kilka kabli ktore wchodzily ze slupka do drzwi niestety tez tak na sztukie wywjercil dziure owinol kable tasmo i wpuscil w drzwi a powinny isc w tej orginalnej gumje po dwuch dniach juz byly przetarte komputer nie przykrecony wisal sobje pod plastikiem, o plastikach nie wspomne ze wszystko tszeszczy lacznie z desko rozdzielczo, teraz koszta poniesione za czesci wziol 5500zl mjalo byc wtym wszystko tak jak objecywal tylnie lampy przodnie lampy lusterka no i cala reszta potszebna do przekladki niestety tylnie lampy nie zmjenione lusterka nie zmjenione przodnie lampy zmjenil ale po moim upomjeniu a mjaly byc zegary zmjenione niestety so moje stare tylko tarczkie zmjenil i to tak perfidnie ze wszystkie paluchy znac na niej ,szyba jedna dzala na odwrut taki fachowiec tyle lat robi a szyby nieumjal zmjenic zaeby dobrze dzalala koszt za robocizne 3200 zlotych minus 300 opuscil za deskie rozdzielczo i za zeczoznawce nie placilem no to calosc mje wyszla 8700 minus jakies 500 zlotych 8200 zl i samochud nadal stoiy ale u znajomego na warsztacie usowa wszystkie usterki a raczej juz usunol w czwartek jade do polski po samochud jak narazie podobno po poprawkach sprawuje sie niezle bo kazalem mu pojezdzic nim zeby go sprawdzic czy cos wjecej nie wyjdze jak narazie przejechal od przekladki 1000 kilometrow . PODSUMOWANIE NIE WARTO ODDAWAC TAM SAMOCHODU BO Z DOBREGO ZROBI SIE ZLOM I SZKODA NERWOW

---------- Dodano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

aha ja juz wruce nim do angli to wsadze kilka fotek co prawda pod masko juz jest porzandek ale w srodku nadal jest deska pomalowana sprajem ruzni sie od moich orginalnych plastikow ja mam cale wnetsze bezowe

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. ryszard410

ryszard410 Uczestnik

Docenione treści:
    23
    Miasto:
    poznan
    jaja jak nie wiem to pisal anglik??

4. Sydnej

Sydnej Początkujący

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Szczecin
    Nie no może i przykre, że cię coś takiego spotkało, ale polecam Ci dobrą lekturę jak będziesz znów w Polsce na urlopie, a nazywa się ona "Słownik języka polskiego". Poza tym wrzuć zdjęcia, bo cię osądzą o oczernianie.

5. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    jak pisze tak pisze od 98 roku mieszkam w angli wiec sie niedzw ok a fotki jak wruce za tydzien to wstawie przez 14 lat kur... morzna pozapominac sporo tym bardziej ze przez pierwsze 6 lat wogule nie bylem w pl wiec sie odczepcie odemje ok

---------- Dodano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

a lektur to se sam poczytaj ja mam jo w tylku mieszkam tu na stale zyje tu z rodzino wiec jezyk polski jest na drogim mjejscu konczylem tu calana zeby jakos normalnie tu funkcionowac kiedys nie bylo wyboru albo szkola albo wyjazd do pl to nie teraz ze zadnych wiz nie tszeba ten kto tu byl przed 2004 rokiem to wje oco chodzi a reszta nie musi i niech sie tylko domysla niewiedzalem ze takie snoby jeszcze so na tym forum pisownia im przeszkadza kur chyba nie oto na tym forum chodzi pozdro

---------- Dodano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

do ryszrad 410 tak anglik polskiego pochodzenia ale z angielskim paszportem a cos ci nie pasi gosciu
    ????????????????????????

---------- Dodano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

a samochod tylko z tego wzglendu przerobilem i zarejstrowalem na pl numery bo stracilem wszystkie znizki w angli i dojebali mi 4000 f ubezpieczenia nie mjalem wyboru

6. G4WLAK

G4WLAK Uczestnik

Docenione treści:
    21
    sory kolego ale tego sie czytac nie da
    ja tez mieszkalem od 99 w UK
    i jakos polska gramatyka mi nie umknela
    jest jeszcze cos co sie nazywa edytor tekstu np w firefox
    (on wylapuje bledy-nikt nie zmusza do pisania poskich znakow ale byki ortograficzne
    az wala po oczach)

a wracajac do rejestracji w PL i jazdy w UK
    z powodu zwyzki za ubezpieczenie na 4000 funtow
    to niezle musiales nabroic ze tyle zazadali to raz
    a dwa w UK nie mozna jezdzic na polskich numerach dluzej niz 3 miesiace
    zlapia to kaza auto wywiezc albo je zabiora ,plus kara i to niemala
    ale tego chyba sie dowiadywales
    mieszkajac od 98 w UK nie powinienes miec problemu z takimi informacjami

co do przekladki ktora opisales
    to przykra sprawa
    ale czy odbierales auto w kompletnych ciemnosciach ??
    placac za robote ja bym je z lupa ogladal
    przy takiej liscie niedociagniec nie zaplacilbym ani zlotowki
    a majac umowe na pismie poszedl prosto w wiadome miejsce

7. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    no tak mjalem juz dosc tego hu...ja i zabralem samochod od niego a co do angielskiego prawa to wiem dokladnie co i jak pozatym czesto i gesto jerzdze do polski zreszto to co ja ci bende tlumaczyl whuj ludzi jezdzi na pl i jakos ich nie gonio mam kilku znajomych co po kilka lat juz jezdzo na pl zreszto to moja sprawa to raz a dwa sram nato wszystko i to ze wam nie pasi moja pisownia

8. ryszard410

ryszard410 Uczestnik

Docenione treści:
    23
    Miasto:
    poznan
    nie no to bledy bledami ale kolege naprawde tez mi przykro z takie cos ciebie spotkalo i trzymam kciuki zeby sprawa byla pozytywnie zalationa.
    pozdrawiam

9. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    po za ty zmilo checio bym tego posta skasowal niech ten cwel dalej oszukoje ludzi niewiem jak on do tej pory jest jako zaufany warsztat to jakis absurd a co to tego goscia tgo olalem go szkoda czasu na to wszystko samochod juz jest doprowadzony do kultory a on niech dalej partaczy i naciaga ja niezbjednieje tylko ekstra musialem 1500 zl wywalis na poprawki ale huk z tym koszmar sie skonczyl co to jest 3 dni pracy

---------- Dodano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

a wracajac do rejestracji w PL i jazdy w UK
    z powodu zwyzki za ubezpieczenie na 4000 funtow
    to niezle musiales nabroic ze tyle zazadali to .................................................... tyle chcieli za ubezpieczenie cwele bo ukradli mi accorda rok temu potem kupilem drogiego i mjalem dzwona samochod poszedl do kasaci odkupilem nastempnego accorda i przelorzylem

10. piotrek.

piotrek. Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Łódź - PL / UK
    widocznie z powodów gramatyczno-językowych nie dogadaliście się :)

11. G4WLAK

G4WLAK Uczestnik

Docenione treści:
    21
    sorki kolego
    ale uzalasz sie po tym jak cie ostrzegano przed tym warsztatem
    odebrales auto bez ogladania
    teraz mozesz miec pretensje sam do siebie

a co do 4000 za ubezpieczenie to sory ale nie daje wiary
    tyle to sie placi za auto z 20 grupy ubezpieczeniowej
    mi za ubezpieczenie skyline wyszlo 1600 za rok z moimi znizkami
    a nie za zwykla honde accord
    nawet po dzwonie ktory miales
    chyba ze skasowales fure ze zlota
    kradziez nie ma takiego wplywu na zwyzke
    tylko wypadki i punkty karne
    sam mialem wypadek
    jeden przez te 10 lat w UK
    znizek nie stracilem

a o jezdzie polskim autem to fakt twoja sprawa
    moj kumpel dostal do wyboru 2500 kary i zabieraja auto
    albo je sam wywiezie z terenu UK
    ty rob jak chcesz

12. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    Km Serwis już dawno nie jest w gronie zaufanych warsztatów(bynajmniej na tym forum) też czegoś nie doczytałeś

13. Paweł2008

Paweł2008 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie

Człowieku zacznij korzystać z jakiegoś słownika!
    Czytać twojego posta po prostu nie można!
    Miałeś pecha że trafiłeś na ten warsztat i tak zostałeś potraktowany ale weź się ogarnij z tym pisaniem!!!!!!

14. ryszard410

ryszard410 Uczestnik

Docenione treści:
    23
    Miasto:
    poznan
    panowie km serwis sie chwalil ze robil bmw e63 tz seria 6 oraz bmw e65 tz seria 7 ciekawi mnie jakos wykonanych przekladek w tych luksusowych samochodach

15. KarolQ

KarolQ Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Eire

Z osob, ktore znam (telefonicznie, co prawda) to np. BMW e39 przerabial u niego chlopak z Krakowa. O innych ciekawych przekladkach autorstwa KM Servis vel Michal Kowalczyk mozesz poczytac tu http://www.angliki.fora.pl/warsztaty-niezbyt-dobre,15/km-serwis-gora-kalwaria-tragiczna-pomylka,522.html

Ryszard410, a czytales to http://angliki.info/f23/rozmaitosci-1650-13.html

16. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    Cała wiadomość wymoderowana ze względu na BARDZO nieodpowieni język. Następnym razem za takie słownictwo blokada na pisanie na całym forum na 30 dni /admin

17. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    ogramicz język i nie obrażaj innych

18. G4WLAK

G4WLAK Uczestnik

Docenione treści:
    21
    kolego moze zacznij panowac nad swoim slownictwem
    rzucasz miesem na lewo na prawo
    zygac sie chce jak sie to czyta
    plus te ortograficzne byki jak skonczony analfabeta

jesli nawet za kradziez 2 lata (w co watpie)
    to za wypadek w zyciu 3 lat znizek nie tracisz
    ja dziwne nie stracilem nic za wypadek (nie mialem ubezpieczonej utraty znizek)
    mam przed nosem warunki mojej ubezpieczalni i ile znizek kiedy sie traci
    majac max znizki czyli jakies 70% traci sie 10 % za wypadek
    wiec jakie 4000 nawet przy stracie 50% znizek
    ile Ty masz lat ze taka stawka i co to za auto ??
    skoro ja za 3 litrowa benzyne z grupie 16 *(wersje sportowe cywilnych aut typu GTI SRI GSI)
    placilem 350 funtow ze znizkami

chyba ze nie miales zadnych znizek
    masz mniej niz 25 lat (po nicku wnosze ze masz 30 wiec tutaj spore oszczednosci sa )
    auto stoi na ulicy
    mieszkasz w dzielnicy o wysokim ryzyku
    i dostales zwyzki za kradziez
    plus za punkty na prawku za spowodowanie wypadku (moze za predkosc -nei wiem)
    i wypadek czyli likwidacje szkod
    plus auto w gornej strefie ubezpieczeniowej

w tym przypadku przesiadz sie lepiej na komunikacje miejska
    w Londynie jest bardzo dobra i tania ;)

19. adam1982

adam1982 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    kolego mam 30 lat i wczesniej mjalem 8 lat znizek wruce w sobote przywioze papiery z polski tam jest czarno na bjalym napisane ile mi przyslali na nowy rok do placenia mjeszkam we wschodnim londynie walthamstow ta dzielnica nie nalerzy do najtanszych normalnie placilem mjalem wszystkie zniszki jakies 1400 a honda jest chyba 12w grupa jak sie nie myle a jak nie wierzysz ze za kradziesz tracisz zniszki to juz twoja sprawa i nie tak samo i za rozwalenie samochodu tez mi poszlo pozatym to ja 8 tys wyciagnelem od nich w tamtym roku za dwa samochody m,i musieli oddac za ten co mi ukradli i zaten co rozwalilem wiec sie spodziewalem takiej sumy w niedzele wrzuce zeskanuje te papiery z ubezpieczalni to sie przekonasz a zgoda morzesz placic 350 f za ubezpieczenie muj znajomy tez tak placi ale mjeszka poza londynam na jakiesj wiosced

---------- Dodano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

(do angelo ) jak szukalem warsztatu we wrzesnui czy tam pazdzierniku to kms jeszcze istnial jako polecany warsztat i dlatego sie zdecydowalem na tego gocsia a to jest zwykly oszust i napewno doczytalem i to muj bland byl teraz sprawdzalem to juz niema tego posta w polecanych

---------- Dodano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

jeszcze jedno jak wstawialem samochod do niego to oglondalem dwa samochody w jego wykonaniu volwo z 2008 roku i bmw 7 byly juz przerobjone ale jeszcze na angielskich numerach to jak dla siebje to on potrafi dobrze zrobic ale jak dla kogos to odwala lipe po za tym do (G4WLAK) od skonczonych alfabetow to wyzywaj se ale swojo rodzine a odebie to wiesz......... sie....o..d

20. piotrek.

piotrek. Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Łódź - PL / UK
    łoj nie kłóćta siem jusz - karzdy ma prawo siem wypowiedziedź jak umi i potrafi ;)

21. gumis

gumis Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Przeworsk
    Adres strony:
    co do ubezpieczen to niestety mocna zdrozaly w uk, na dzien dzisiejszy 350 F za auto z 16 grupy to mozesz pomarzyc jak w 1000 F sie zmiescisz to bedziesz szczesliwy , oczywiscie ze znizka bo bez to nawet nie chce wiedziec

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę