1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Uwaga na Jarosława Koziare ,,Nic Jarel" oferuje transport.

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika Arczi, 15-06 14.

1. Arczi

Arczi Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    Witam w tym wątku opisze jak zostałem oszukany przez Pana Koziara. Jakiś miesiąc temu znalazłem pewien samochód na copart postanowilem go zalicytować i po wygraniu przywieźć do Polski. Zadzwoniłem wiec do osoby podającej sie pod pseudonimem Jarel i zapytałem o transport Pan powiedział tak tak załatwimy wszystko koszt transportu 1700 zł do warszawy poźniej okazało sie że transport wyjdzie pod dom 2200 . Następne pytanie padło czy ma Panu kto zalicytować samochód odpowiedziałem za tak kolega kolegi ma załatwić ten temat i wtedy pan Koziara zaproponował mi że to on zalicytuje ten samochód w cenie transportu po chwili przemyślenia zgodziłem sie. Nadszedł dzień licytacji dzwonie do Pana Koziary a on tak tak samochód wygrany za 1850 funtów ale doszły podatki i opłaty dla copart razem 2150 funtów wydało mi sie to troche dużo ale ok jak tyle to tyle. Za jakieś 2 tyg samochód dotarł do mnie oczywiście bez zadnego rachunku z copart rachunek dotarł pocztą tydzień pozniej i właśnie wtedy wyszedł cały przekręt pana Koziary za samochód zapłacono dla copart 2000 tys. Po telefonie do Tego Pana uslyszałem no nie dogadaliśmy sie Pobrałem sobie prowizje za załatwienie a co pan mysłał ze za darmo to robie i totalne olanie tematu poprostu nie poinformował mnie o tym że pobiera jakąś prowizje a wręcz oszukał mowiąc że licytacja jest w cenie transportu tak wieć zostalem oszukany na kilka ładnych stówek. Co sie okazało pan Koziara nie ma żadnej firmy transportowej jest to poprostu pośrednik wszystko załatwia firma http://www.kacper-trans.pl/Kontakt/5 I to ona licytuje samochody i ona je przywozi Pan Jarel poprostu zarabia na tym czystą kase firma mu przywozi zamochód za 1400 zł do warszawy a on wtedy zawozi samochód pod dany adres z dodatkowym zarobkiem. Dzwoniłem do tej firmy która tak na prawdę licytowała ten samochód i powiedzieli że oni mogli mi ten samochód przywieźć pod dom za max 1800zł wiec zostałem wyrobiony na spokojnie 1000zł. Tak wiec powtarzam Jarel nie ma żadnej firmy transportowej jest to pośrednik który po kryjomu dolicza sobie koszty gdybym nie poprosił o rachunek nigdy by to nie wyszło. Nie polecam oszust i cwaniak . Tutaj Link do ogłoszenia na forum http://angliki.info/threads/transport-anglia-polska-kazdy-poniedzialek-i-czwartek.9072/

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Jarel

Jarel Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Warszawa Marki
    Adres strony:
    Gościu dzwonil 3 razy dziennie, wszystko Mu załatwilem. Auto dojechalo pod dom w takim stanie jak zostało odebrane z Copartu. Trzeba sobie zadać pytanie czy dzwonienie do Anglii , kupowanie funtów, latanie po kantorach, zapakowanie i rozpakowanie auta na holownik i kilka innych tematów związanych z zakupem samochodu w Anglii ma być charytatywnie?? Co ty za bzdury wypisujesz ?? I skąd masz informacje ze nie prowadze firmy ?? Za posrednictwo tez sie płaci, w jakich Ty czasach żyjesz??

NIE POLECAM ZAŁATWIAĆ NIC Z TYM UŻYTKOWNIKIEM BO JEST MARUDĄ I ZAWRACA GŁOWE, A POTEM MYŚLI ŻE TO WSZYSTKO ZA FREE.

A oszustem i cwaniakiem to jesteś Ty.

Pozdrawiam Jarek.

Albin lubi to.
  4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. Arczi

Arczi Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    Gościu to sobie możesz mówić do sąsiada a nie do mnie. Myślałeś że padłeś na frajera...... Niestety kłamstwo szybko wychodzi na jaw. I ciesz się że nie wspomniałem ani słowa twojemu przewoźnikowi jak zarabiasz na jego transportach. Koniec kropka temat uważam za zamknięty. Chcesz pośredniczyć okej ale informuj ludzi o wszystkich kosztach.....

Poleć tę stronę