1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ubezpieczenie pojazdu na export auta z UK do PL

Dyskusja w 'Transport Anglia <-> Polska' rozpoczęta przez użytkownika Dande, 3-09 17.

1. Dande

Dande Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia krótkoterminowego na czas przejazdu z Wielkiej Brytanii do Polski. Niedawno kuzyn kupił dla mnie autko, aktualnie jestem na etapie przepisania go na mnie i opłacenia taxu. Wszystko jest już praktycznie zapięte na ostatni guzik oprócz ubezpieczenia. Wiele firm oferuje takie ubezpieczenia lecz większość zakazuje exportu poza UK. Dlaczego? i co w przypadku jeśli mimo wszystko wykupiłbym takie ubezpieczenie i nie powrócił?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. owdpatryk

owdpatryk Nowy

Docenione treści:
    0
    witam
    Sprawdzales cene za takie krotkoterminowe ubezp?
    Wszystko na bank wyjdzie cie taniej wysylajac auto przewoznikiem
    Co do ubezp. Nikomu nie spowiadasz sie w ubezpieczalni ze chce auto wywieź z kraju. Poprostu kupujesz te ubezp i jedziesz do Polski
    Z tamtad wysylasz kuzajowi ten niebieski slip zeby on wyslal je do Dvla i po sprawie
    Auto jest wyrejestrowane z UK a ty cieszysz sie nowa furmanko w PL
    Ale cala sprawa z tym taxem i ubezp wyjdzie cie duzo pieniedzy
    Pozdro

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. Dande

Dande Nowy

Docenione treści:
    0
    Chciałem zrobić sobie wycieczkę razem z żonką, zwiedzić przy okazji trochę Europy. Gdybym wiedział o tym dużo wcześniej z pewnością zleciłbym to przewoźnikowi. Teraz nie mam już innego wyjścia jak przyprowadzenie go na kołach bo wykupiłem bilety lotnicze itd. Planuję wykupić ubezpieczenie angielskie na jeden dzień a od Francji przejechać na europejskim 30 dniowym np z PZU. Za Road Tax zapłaciłem 25 funtów, za jednodniowe na dwie osoby zapłacę około 50 funtów także sporo a do tego trzeba doliczyć koszta paliwa, Eurotunelu, opłat za drogę i ubezpieczenia Europejskiego. Porwałem się z motyką na słońce no ale cóż, będę wiedział na przyszłość. A nie orientujecie się może jaki może być koszt tego Europejskiego?

Poleć tę stronę