1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ubezpieczenie anglika zarejestrowanego w PL.

Dyskusja w 'Forum posiadaczy anglików' rozpoczęta przez użytkownika Luka5, 20-05 18.

1. Luka5

Luka5 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Pytanie mam następujące. Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę na temat ubezpieczeń w Polsce na auta RHD zarejestrowane?? Przyprowadziłem sobie merca e klase 320cdi i zarejestrowałem i ubezpieczyłem. Było to w lutym. Jak sprawdzałem to było ze 3 ubezpieczycieli którzy nie stosowali ''zwyżki'' za auta RHD. Teraz na ryku został jeden czyli MTU.

Chodzi mi o to że chciałbym pojeździć tym samochodem ze 3 lata bo mi to nie sprawia problemu, ale jeśli MTU zmieni politykę i będzie stosowało ''zwyżki'' za RHD to nie będzie sensu rejestrować takich aut w PL. Teraz jak wyliczałem ubezpieczenia sobie to MTU było poniżej tysiaka a wszystkie inne powyżej 3tyś i jak za rok przyjdzie zapłacić 3-4 tyś za ubezpieczenie to będzie nie ciekawie... ;/

Ktoś może coś wie na ten temat ?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Luka5

Luka5 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Widzę że żadnego info tutaj nie dostanę. Podzwoniłem po ubezpieczycielach i wiem już co i jak. EOT temat można zamknąć.

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. szymek-24

szymek-24 Początkujący

Docenione treści:
    0
    A co się ciekawego dowiedziałeś od ubezpieczycieli ?

Poleć tę stronę