1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ubezpieczenie Anglika w UK. Dlaczego wychodzą mi takie wysokie ceny?

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Calinsky, 28-06 17.

1. Calinsky

Calinsky Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Przymierzam się do zakupu taniego auta w Anglii, mianowicie jest to toyota starlet 1999r, 1.3 benzyna za 300 funtów. Znaleziona w komisie w sąsiedztwie. Chciałem się zorientować ile zapłacę za najtańsze OC i w kalkulatorach wychodzi mi blisko 10 tys funtów rocznie!!!! Co robię nie tak? Używałem confused.com oraz comparethemarket.com Mam 27 lat, prawko od 2008 roku, max zniżki w Polsce, nigdy żadnych przygód na drodze. W Anglii jestem od czerwca tego roku, w Menchesterze. Proszę doradzcie co zrobić, bo jestem załamany. Liczyłem na to, że wyjdzie max 50 funtów na miesiąc, rocznie jakieś 600 :(

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Calinsky

Calinsky Nowy

Docenione treści:
    0
    Żeby nie być gołosłownym tutaj screen z telefonu. I tak tylko jakieś go girl

Załączone pliki:

4. Calinsky

Calinsky Nowy

Docenione treści:
    0
    Dodam tylko, że chciałabym płacić co miesiąc, bo będę w UK tylko do października, potem wracam do Polski. Gocompare:

Załączone pliki:

5. Rzemek

Rzemek Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    może wykup w Polsce i wyrób zielona karta. Tylko nienwiem czy to sie wszystko zalatwi online. Oc, tak ale zielona karta nieweim.

6. Calinsky

Calinsky Nowy

Docenione treści:
    0
    Sprawdziłem 7 różnych wyszukiwarek. Zawsze to samo. Jednak wszedłem na stronę bezpośrednio firmy AVIVA. Wprowadziłem identyczne dane i wyszło mi coś miarę rozsądnego, choć też boli. Wypowiedzcie się proszę skąd taka rozbieżność, bo jest dla mnie ogromną zagadką. Oto screen z Aviva
    1u.jpg

7. Raingold

Raingold Nowy

Docenione treści:
    0
    Wierzcie sobie datę rozpoczęcia ubezpieczenia nie krótszą niż 3 tygodnie i zobaczycie różnicę. Pierwsze ubezpieczenie zawsze boli.

8. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  9. adrian1988

adrian1988 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    elgin
    witam sprawdz sobie na directline.co.uk zniszki z pl w uk nie sa uznawane.i tak jak na dwa trzy tyg do przodu.powinienes placic ok 500 na rok

Poleć tę stronę