1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ubezp krotkoterminowe

Dyskusja w 'Transport Anglia <-> Polska' rozpoczęta przez użytkownika Kiuton, 21-09 17.

1. Kiuton

Kiuton Nowy

Docenione treści:
    0
    witam mam pytanie ponieważ zakupiłem tutaj auto które jest zarejestrowane na Tatę w Angli gdzie tu mieszka . Kupiliśmy ubezp w Polsce na 30 dni w link4 za 65 zł dobra cena . Teraz problem polega . Auto w Angli jest zarejs na tatę umowa ubezp tez w Polsce na tatę . W Polsce nie ma z tym problemu ponieważ każdy może jeździć autem jak jest ubezpieczone a jak to w angli .?? Ubezp powiedział nam ze jest to ubezp europejskie i ja tak samo mogę jeździć ale w angli to nie wie sam on . Jak to jest polskie ubezp to polskie warunki panują sam ubpezieczyvirl to powiedział .
    Pytanie czy mogę ja tym autem się poruszać w angli ??skoro polskie ubezp obejmuje całe auto a nie kierowcę jak to jest w Angli ?mamy umowy itp itp tax kupiony mot jest Ok.
    Przeviez uk jest w UE wiec skoro umowa jest na polskich warunkach to mogę normalnie teoretycznie jeździć a jak w praktyce ,??

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. Kiuton

Kiuton Nowy

Docenione treści:
    0
    ???

Poleć tę stronę