1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

TDA-CAR Stasin k/Lublina

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika le.ma, 24-08 09.

1. le.ma

le.ma Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    łety
    Absolutnie nie polecam tego zakładu. Właściciel nie odbiera telefonów, umawia się na przyjęcie auta, a po przyjeździe robi z klienta idiotę, każąc przyjechać w innym terminie, przy czym kłamie jak z nut. Firma to zwykła ściema w stodole, w której trzech łebków przerzuca z kąta w kąt butelki po piwie i styropianowe tacki po żarciu. Strach tam cokolwiek zostawiać. Omijać szerokim łukiem!!!

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    najpierw zastanów się z kim sie umawiałeś na przekładke a nie piszesz jakieś głupoty bo widze że ty sam niewiesz z kim chyba po pijaku bo piszesz jakieś głupoty

4. le.ma

le.ma Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    łety
    co, drukowane szkodzi na oczy? :)
    to przeczytaj jeszcze raz:
    TDA-CAR przekładki,naprawa elektroniki samochodowej, korygowanie liczników, komputerowa diagnostyka aut. 507539572

Chcesz adres? Stasin 92 k/Lublina.
    A może fotkę "warsztatu" i warunków w stodole?

... i raczej nie wychylaj się, kolego. Piszę o konkretach: dokładnie umówiony termin co do dnia i godziny, dwa samochody przegonione 200 km (jeden w celu zostawienia), pół dnia stracone nie licząc innych kosztów. Na miejscu jeden z kolesi wrzucając pozostałość "Perły" do śmietniczki robi wielkie oczy i dzwoni do "siefa". Rezultat: dwa tygodnie straciłem na czekanie a gówniarz mi rzuca - "sief mówi, że może w przyszłym tygodniu, bo w tym mu nie wyszło".
    [cenzura] nie mam dwudziestu lat, tylko dużo więcej.

Co to jest - Bangladesz k/Lublina? Telefony nie istnieją? Ciężko wykonać telefon - panie szanowny, mam opóźnienie, przyjedź pan w tym i w tym dniu? Albo: - panie, wystraszyłem się tej roboty, jedź pan do kogo innego.
    Jeśli to jest profesjonalizm, to sam piszesz głupoty. Z grubymi błędami. To jest forum ogólnopolskie, misiu kolorowy i nie wypada.

maro lubi to.
  5. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    znam adres bo to w moich okolicach

6. tommy999

tommy999 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    Po pierwsze to mówiłem wyraźnie przez telefon, że autem zajmne się we czwartek i żeby je zostawić. Do końca tyg byłby juz gotowy. Przecież mogłem nawet po godzinach w nim robić...

Po drugie zawsze o ile mogłem od Pana odbierałem telefony i nigdy nie okłamałem...

Po trzecie skoro Pan widział, że to stodoła itp to po co było w ogóle przyjeżdżać i zawracać głowe. Przecież już ran Pan był i widział co i jak...

Po czwarte mam 24 lata Ile według Pana powinienem mieć żeby nie być gówniarzem ? 80 ?

Po piąte nie jesteśmy na "Ty" żeby do mnie mówić koleś !!!

Człowieku najpierw zastanów się o co Tobie chodzi !!!!

7. le.ma

le.ma Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    łety
    Prosze...jaki gwałtowny wzrost zainteresowania...nawet już po godzinach auto zrobią, jak sprawa wypłynęła na forum i śmierdzi. A jeszcze parę dni temu nie sposób było nawiązać kontaktu z Panem Właścicielem. :dol:
    Co do drugiego wątku proponuję czytać posty ze zrozumieniem i najlepiej wielokrotnie aż do skutku. :) Dosadne określenia dotyczą załogi stodoły pozostawionej sobie samopas - typowa gówniażeria robiąca w stodole więcej szkody niż pożytku z alkoholem w tle.

Jeśli klient przychodzi i prosi o wykonanie usługi do warsztatu, właściciel akceptuje zakres robót, podaje termin i cenę, po czym robi z klienta idiotę a teraz publicznie melduje, że nie wie o co chodzi to pozostawiam to bez komentarza jako (anty)reklamę tej firmy.

Stanowczo przestrzegam potencjalnych klientów przed robieniem czegokolwiek w tej nieodpowiedzialnej firmie.

8. tommy999

tommy999 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    Nie robie z Pana idioty. Wyraźnie przez telefon mówiłem ze we czwartek zaczynam. To co mówi mój pracownik lub kto inny kto się tam napatoczył to dla Pana nie powinno być ważne. W końcu to ze mna się umawia i mi oddaje auto. Można było później przyjechać tak jak Pan mówił, że zrobi... Na spokojnie byśmy pogadali i wszystko by było okey...!!!

A dla sprostowania ta przysłowiowa stodoła jest na jakiś czas ponieważ buduje nowy warsztat w Lublinie.

9. KZ1

KZ1 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Katowice
    le.ma a co tobie do tego czy zaklad jest w stodole (jak 90% zakladow) i czy pracownicy pija alkohol? Jak chcą to niech piją byle by dobrze pracowali. Podejrzewam, że właściciel TDA-CAR wogóle się nie przejął tym, że nie zostawiłeś tam swojego auta, podejrzewam nawet, iż cieszy się, że nie trafił do niego tzw 'ciężki klient'

10. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Ja nie pochwalam pijaństwa, ale nie każdy dobry fachowiec zaczynał od wypasionego warsztatu. Czasami lepiej przerobić w "stodole", poczekać z terminem i być zadowolonym niż trafić na wypasiony warsztat z fachowcami co się nie znają na tym co robią.

11. le.ma

le.ma Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    łety
    By nie przedłużać tej i tak przegranej dla zakładu sprawy powtórnie nadmieniam, iż problem podstawowy to ignorancja klienta w tym zakładzie. Temat stodoły i pracowników jest wynikiem spostrzeżeń. I jest to jasno postawione w moich wypowiedziach.

Zalogowałem się na tym portalu jednoznacznie szukając warsztatu godnego polecenia. Niestety - lista wzajemnych adoracji okazała się mało wiarygodna w przypadku tej firmy.
    Prosiłem o wykonanie usługi - zostałem koncertowo zignorowany. Podzieliłem się ta wiedzą z innymi na portalu. Czy jeszcze są jakieś niejasności?

Odpowiedzialnego szefa zakładu stać na telefoniczne porozumienie się z klientem. Choćby w trosce nie tyle o renomę zakładu (mleko się wylało na Polskę niestety) ile o powstrzymaniu zawiadomienia ekipy z PIP i US która standardowo takie dziuple wykłada i już nie daje szansy się podnieść.

Czy Pan Właściciel się cieszy, czy też ogryza paznokcie - nie jestem tym zainteresowany, gdyż moje auto jest już w innej firmie i mam nadzieję niebawem z niej wyjedzie.
    Oczekiwanym i stosownym dla sprawy byłoby wyraźne -przepraszam- ze strony właściciela i zamknięcie tematu. Im szybciej tym lepiej w jego interesie.

Dalsze rozwijanie tematu uważam za niecelowe i nie zmieniam zdania o konieczności przestrogi dla potencjalnych klientów - żadnych robót w tej nieodpowiedzialnej firmie!!!

12. KZ1

KZ1 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Katowice
    a wystarczyło by się dodzwonić do TDA-CAR przed przyjazdem i nie było by problemu... (ja zawsze mówie klientowi by zadzwonił dzień przed przyjazdem czy wszystko ok) czasami różne rzeczy opóźniają przeróbkę samochodu, dlatego też kolejka może się lekko przesunąć

13. le.ma

le.ma Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    łety
    I tak też zrobiłem. Zadzwoniłem w piątek, potwierdziłem termin na poniedziałek, w poniedziałek przyjechałem i - pokazano mi figę. Jawne kpiny w biały dzień. [cenzura] nie jestem przysłowiową blondynką.

Nie zamierzam też w dalszym ciągu roztrząsać szczegółów oczywistej dla mnie sprawy. Jeśli auto zostanie skończone niebawem - nie omieszkam zamieścić pochwały dla warsztatu który się tego podjął.

14. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    le.ma , zgadzam się z tobą w zupełności , jak czytam twoją opinię to przypomina mi sie rozmowa z kierowca ode mnie gdy miał zostawić tam moje auto, usłyszałem to samo i to mnie zniechęciło , również nie polecam ze względu na podejście do klijęta

15. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    swieta prawda KZ1 ma racje trzeba bylo zadzwonic, roznie bywa jesli sie ma jeden kanal do przerobki,,terminy maga sie przedluzyc o ktorys dzien jak czegos np. braknie czy jest cos uszkodzone i wyjdzie w praniu, a zdrugiej strony klient powinien rozmawiac z szefem warsztatu a nie z pracownikami i jeszcze po piwku

ps. bylo im postawic 0.7l i napewno by zaczeli nawet bez szefa

16. wipa79

wipa79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lublin
    i ja przyłaczam sie do wypowiedzi le.ma-na że ten niby własciciel zakładu przerabiającego angliki poprostu robi sobie żarty z klijentów albo ma poprostu jakąś swoja selkcje przerabianych samochodów ja tez chciałem oddać tam auto do przeróbki i sie nigdy nie doczekałem okres oczekiwania od stycznia do maja wreście zrezygnowałem.
    ps. serdecznie nie polecam

17. KZ1

KZ1 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Katowice
    ja też mam selekcje przerabianych samochodów, jak słyszę wydziwianie klienta i teksty "czemu tak drogo?" lub "ma być jak najtaniej" to zalecam poszukanie innego warsztatu bo wole być bezrobotnym niż robić auta takim ludziom

18. tommy999

tommy999 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    Widze, że kolega "KZ1" mnie broni :)
    Ciekawy jestem jakie auto miał kolega "wipa79" ze tyle czekał i się nie doczekał ?
    Jak każdy mam swoją selekcję np Japończyków nie robię ?
    I nie rozumiem troszkę wypowiedzi bo w żaden sposób ani jednego ani drugiego Pana nie oszukałem tylko po prostu nie doszło do tego aby mój zakład przerabiał samochód.

Nie rozumiem może chcecie mi zaszkodzić ? I tak mam dużo klijentów więc nie zaszkodziliście mi ani trochę...

Co do Pana LE.MA Serdecznie przepraszam jeśli uraziłem Pana w jakiś sposób

19. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    zaczyna sie żenada, nikt z osób negatywnie nie opisał ani cen jakie TDA proponuje ani nie ma nic do fachowości waszych usług, chodzi o podejście do klijęta , trudny klijęt piszecie śmieszy mnie to , lekceważysz tommy999 klijętów ( może tutaj też masz selekcje ). Brniesz dalej w swoje (chcecie mi zaszkodzić ?), chyba raczej nauczyć, wyciagnij wnioski zamiast się bronić bo każdy z nas ma prawo do swojego zdania a skoro kilka osób ma podobne spostrzeżenia przydało by się troche samokrytyki

20. tommy999

tommy999 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Lublin
    A Ty jesteś jakimś psychologiem, że mi tu wykład dajesz ?
    Ja sam wiem co dla mnie dobre i jak traktować klientów. Nigdy też nie powiedziałem, że mam trudnego klijenta i nie robie rzadnej selekcji !

21. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    Jest demokracja wiec:

wyglada na to ze wiekrzosc ma racje lub nie

tylko policzyc glosy

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto: