1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Tani transport samochodów osobowych z Angli - jak szukacie?

Dyskusja w 'Transport Anglia <-> Polska' rozpoczęta przez użytkownika fajter, 12-11 10.

1. Cobra

Cobra Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Kolejny raz zapraszamy do współpracy, oczywiście w temacie transportu aut, motorów itp. Anglia - Polska. Załadunki systematycznie co tydzień w środę wieczór, a najczęściej czwartek. Rozładunki wzdłuż trasy A2 począwszy od ŚWIECKA i kolejno POZNAŃ, STRYKÓW, WARSZAWA i MIŃSK MAZOWIECKI. Możliwe również jest dostarczenie auta najdalej do LUBLINA i okolic oraz wzdłuż trasy WARSZAWA - LUBLIN. Gdyby była potrzeba dostarczyć auto w kierunku północnym od MIŃSKA MAZ. np. OLSZTYN czy północny wschód np. BIAŁYSTOK lub kierunek wschodni np. TERESPOL i okolice, nie ma większego problemu ponieważ dysponujemy również małą lawetą którą zrealizujemy zamówienie pod wskazany adres. Transport odbywa się na naczepie typu chłodnia do której posiadamy stabilne i wystarczająco szerokie najazdy o długości 5m. Nie ma ryzyka uszkodzenia przewożonego ładunku ponieważ nie piętrujemy aut. Zabieramy również auta uszkodzone, jedyny warunek-auto musi się toczyć. Więcej informacji proszę dzwonić pod numer +44 7417482598. Jeszcze raz zachęcamy do współpracy, pozdrawiam.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Karolfabio

Karolfabio Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam Panowie. Chciałbym przewieźć passata b5 sedan z slough do szczecina. Auto na chodzie. Jaka cena wchodzi w grę?

4. badboy22

badboy22 Nowy

Docenione treści:
    0
    witam szukam transportu dla moje audi tt z londyn wsch do SZCZECINA sprawna oczywiscie jesli ktos chetny d0 220gbp to prosze dzwonic 07703364694.
    dziekuje.

5. Karolfabio

Karolfabio Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Ponawiam pytanie. Szukam transportu ze slough (Londyn zachodni) do Szczecina. Auto passat b5 sedan. Oczywiście w rozsądnej cenie. Tel 534272777

6. Lampart

Lampart Nowy

Docenione treści:
    0
    Szukam transportu z Bostonu Do Lublina dwóch samochodów BMW 120 i VW Passat b6 w rozsądnej cenie
    0747 747 19 18

7. Radex

Radex Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam ponownie, w związku z licznymi telefonami chciałbym poinformować że na chwile obecna zawieszam ofertę transportową.

pozdrawiam serdecznie

8. Marika2206

Marika2206 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam chciałam przewieźć Nissan micra z Bolto do małopolskie prosze o oferty cenowe.

9. Wociakkk

Wociakkk Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Chciałbym zaoferować transport Anglia - Polska. Jestem co tydzień w Angli, mogę zabrać auta od Leeds po London (możliwe i inne trasy). Rozładunki w Polsce możliwe od granicy po warszawę wzdłuż autostrady A2 (do ustalenia telefonicznie). Auta transportuje na naczepie typu chłodnia, najlepiej gdyby auta były jeżdżące, w razie pytań proszę o kontakt +44 742 410 23 53, pozdrawiam

10. wojth1213

wojth1213 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    uk
    Witam
    szukam transportu dwóch aut z Bradford (west yorkshire) do szczecina .Proszę o oferty cenowe tel 00447923962311

11. Radex

Radex Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam ponownie. Regularnie co tydzień jestem w Anglii (lokalizacja załadunku do ustalenia telefonicznie). i mogę zabrać auta do PL. Miejsca rozładunków od Świecka do Warszawy (autostrada A2), okolice, Mińsk Mazowiecki i okolice a także wzdłuż trasy Mińsk Maz. - Lublin. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Tel. +48 517 382 656 , Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

12. KOP3R3K92

KOP3R3K92 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam Jestem przwoznikiem z Centralnej Polski. Mam 4 tiry tygodniowo w Angli moge zabrac 16 aut :) jesli ktos cos potrzebuje prosze o kontakt 665949993

13. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  14. nest82

nest82 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Garwolin
    Witam.Powiedz mi jaka cene masz za sztuke auta osobowego?

Poleć tę stronę