1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Szukam pomocy w aktywowaniu konta na Copart Odpłatnie

Dyskusja w 'Strony internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Arczi, 11-03 17.

1. Arczi

Arczi Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    Witam poszukuję osoby która pomoże mi aktywować konto na copart. Konto założyłem lecz nie wiem co i na jaki adres mam wysłać aby zakonczyć w pełni rejestracje i móc podejść do licytacji. Potrzebuje osoby która w jasny sposób mi to wyjaśni i pomoże aby szybko i sprawnie załatwić tą sprawę. Osobie która mi pomoże odwdzięczę sie pieniężnie. Tak tak wiem wszystko pisze itd... na stronie ale nie mam zaufania do swojego Angielskiego :)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Arek_Land

Arek_Land Początkujący

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Łódź
    Daj sobie spokój z Copartem. Auta tam drogie i często to co oglądasz na zdjęciach ma się nijak do stanu faktycznego.
    Ja kupuję tutaj:
    https://auctions.asm-autos.co.uk/
    Polecam zdecydowanie sprowadziłem już ponad 30 aut.
    Koszt rejestracji to 85 funtów wadium rocznego.
    Kaucja jest wymagana jak byś nie odebrał auta.
    Minusy:
    - Kasa musi być u nich w 72h robcze
    - Odbiór auta w 72h od wygrania aukcji, potem doliczają opłatę parkingową 15 funtów za dzień.
    Auta mają w bardzo dobrej cenie.
    Ja kupiłem sobie tam dla siebie Freelka II 2008r (Auto od jednej właścicielki, dostałem nawet telefon do Niej)
    Auta zwykle z pełną dokumentacją serwisową a ceny fajne.

Sprowadziłem też kilka Freelków 1 wersje ES Premium na przekładki oraz kilka na części.
    Teraz sprowadziłem ślicznego Evoqe 2012r uszkodzone turbo odpala jeździ dałem ... 3225 funtów

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. dawidek1103

dawidek1103 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam planuje sprowadzać sobie samochody z uk niewiem gdzie moge licytować :) jak ogarniac transport ogólnie potrzebuje kogoś kto mi objasni wszystko od A do Z najlepiej ze sląska zebysmy mogli sie spotkać i pogadać ew pomoc:) moge zapłacić:)

Poleć tę stronę