1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Swap A4 B7 2.0 TDI na 1.9 TDI z B6

Dyskusja w 'Elektromechanika ogólna' rozpoczęta przez użytkownika kiedrus, 15-04 17.

1. kiedrus

kiedrus Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Człuchów
    Witam serdecznie :) Jestem nowy ale przychodzę tu z problemem. Posiadam auto A4 B6 1.9 TDI 101 KM AVB.
    Niestety dachowałem. Znalazłem w ładnym stanie budę A4 B7 2.0 TDI chyba 16V 140 km z 2006r anglika z uszkodzonym silnikiem. Przekładka to praktycznie pasuje wszystko z mojej B6 ale pytanie mam o wiązke elektryczną do silnika. Włożyć silnik to nie problem ale czy podłączenie pasuje? Jak to jest z kablami? Wiem że trzeba potem wyłączyć DPF w kompie i trochę zaadoptować do mniejszej pojemności. Myślałem pompki włożyć z tego 2.0 i może turbine to przy okazji by się program zrobiło. Ale najważniejsze pytanie. Jak z podłączeniem? Czy wszystko pasuje? Coś trzeba przerobić? Pozdrawiam :)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Wszystko mozna zrobic . Mozna nawet wsadzic blok z 1.9 do 2.0 mimo innych miejsc odczytu polozenia walu. Tylko pytanie czy Ty sam sobie z tym poradzisz .

Poleć tę stronę