1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Stan blacharski samochodów z UK

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika Romek891, 24-12 17.

1. Romek891

Romek891 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam w planach w przyszłości kupno vw sharana z lat 2008-2010 jako dawcy budy (uszkodzony silnik, skrzynia) i przełożenia do niego silnika i reszty z mojego obecnego sharana. Niektórzy chwalą sobie auta z anglii, niektórzy mówią że nie ma 10cio letniego samochodu z anglii którego nie gryzie rdza ze względu na klimat itp. Jak to jest na prawdę ze stenem blacharskim tamtejszych aut? Pozdrawiam i wesołych świąt!

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Mam nissana O11 1997 R, po przeszczepie tyłu z anglika , auto jest u mnie kilka ładnych . Przód jest ok , ale tył z anglika jest już zgnity .

4. Mrozek.lukasz

Mrozek.lukasz Nowy

Docenione treści:
    0
    Nie zgodzę się z tym ze sa zgnite... wyjeżdżając do uk jedyny samochód jaki posiadałem w pl to leciwy golf 3 ze standardową rdza na tylnej klapie i dołem błotników... będąc już w uk zacząłem oglądać się właśnie za takim golfem i cena ich mnie niestety przerosła ale zaskoczyl mnie brak rdzy.. mieszkam obecnie w uk i trochę "bawię" się samochodami i osobiście twierdzę że auto które jest oryginalne nadwoziowo (o co jednak ciezko) będzie w lepszym stanie acharskim niż takie samo z tego rocznika z pl. A dlaczego w tym kraju ciężko o oryginalne nadwozie?? Ponieważ typowy Angoli nie przykłada uwagi do auta, chyba że do starego klasyka.. angole przykładają uwagę do niskiego przebiegu i żeby ładnie wyglądał, nie ważne ze auto właśnie pomalowal Mietek na parkingu-błyszczy się to Angoli kupi..

5. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Możesz się nie zgadzać , tył i anglika jest zgnity .

6. Romek891

Romek891 Nowy

Docenione treści:
    0
    Ja właśnie kilka lat jeżdżę autem z Niemiec i spód jest mocno zaatakowany przez korozję. Z zewnątrz jest ok.

7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. Mrozek.lukasz

Mrozek.lukasz Nowy

Docenione treści:
    0
    Jak był przeszczep to się nie dziwię... ktoś mógł przegrać blachę przy spawaniu albo usilnie chciał drzec lakier do blachy aby mierniki pokazywały oryginalny lakier.. nie mnie oceniać bo nie byłem przy tym, ja powyżej napisałem co widzę w tych autach przy których robie w uk

Poleć tę stronę