1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sprzedalem vana i koles trade chce zwrocic

Dyskusja w 'PRAWO W WIELKIEJ BRYTANII' rozpoczęta przez użytkownika lordlukkas, 21-01 18.

1. lordlukkas

lordlukkas Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam
    W sobote sprzedalem vana ford Transit dla koleszki handlarza ( trade ) , samochod jest z 2010 roku z duzym przebiegiem i kategoria D ktora dostalem po mini wypadku z nie mojej winy.
    Samochod w ciaz byl w ruchu choc widac bylo ze ma swoje blaczki.
    Koleszka szybko przyjechal..znalazl potwierdzil te bolaczki co rozmawialismy zaplacil, napisal prosta umowe sold like as seen z danymi jego i podpisem , wypelnilismy log book i pocisnol do siebie.
    na drugi dzien wydzwania ze go oszukalem ukrywajac dalsze usterki o ktorych go nie poinformowalem.
    nie wiem co on tam teraz z tym autem robil , co rozbieral itd ..nie wiedzialem sam o tych jego niby usterkach
    i teraz on chce go zwrocic....ma do tego prawo?
    jego glownym zastrzezeniem jest to ze samochod slabo pali rano po nocy...ja mialem tak ze najwyzej za 3 kreceniem zapalal...zmienilem akumulator i bylo lepiej chyba ze mroz...
    nie czuje sie ze go oszukalem...
    CZy on jako TRADE ma szczegolne prawa i moze mi zwrocic auto?
    Pozdrawiam

Poleć tę stronę