1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sprawdzenie auta po vin - proszę o pomoc

Dyskusja w 'INNE' rozpoczęta przez użytkownika Lolek744, 9-03 16.

1. Lolek744

Lolek744 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam,

Zwracam się do szanownych kolegów i koleżanek z prośbą o pomoc. Zakupiłem rok temu auto, po przekładce zrobionej w 2013. Niestety nie dopatrzyłem jednej kwestii... w dowodzie rejestracyjnym pomylona jest jedna litera - wiadomo co to oznacza na przeglądzie. W kraju jestem już trzecim właściciem, w poprzednich dowodach prawdopodobnie jest ten sam błąd. Pierwszy właściciel nie ma dokumentów od auta (on jest sprowadzał) - są podobno w wydziale komunikacji w Szczecinie - próbuje je właśnie wyciągnąć).

Ale do rzeczy... na informacje z WK będę czekał dość długo i bardzo boję się, że na dokumentach z Wielkiej Brytanii też będzie błąd. Dlatego wpadłem na pomysł żeby sprawdzić czy auto o numerze VIN które mam w dowodzie (jest to błędny numer) było zarejestrowane kiedyś w Wielkiej Brytanii. Nie mam niestety żadnych innych danych, ani numeru rejestracyjnego na jakim było auto, ani żadnych dokumentów.

I tutaj pytanie, czy jest to w ogóle możliwe? Czy znalazłby się ktoś chętny żeby mi pomóc? Oczywiście może to być odpłatnie bo chyba zje mnie stres zanim przyjdzie wiadomość z wydziału komunikacji...

Z góry dziękuję.

Poleć tę stronę