1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Skoda superb 1 1.9 tdi 130 km

Dyskusja w 'VOLKSWAGEN' rozpoczęta przez użytkownika krzychu92, 3-01 17.

1. krzychu92

krzychu92 Początkujący

Docenione treści:
    0
    ok druga skoda kupiona za 6000 tys , na razie czekam az będzie trochę cieplej, niestety nie mam tak dużego garażu i nie ma ogrzewania zęby tą przekładkę tam robić, skoda jest ogółem ten sam rocznik to samo w sumie wyposażenie, silnik 1.9tdi 130km niby ma 360tys ale mi to wygląda na dobrze 500tys bo trochę wydupcony jest, za to blacharka jest w miare dobrym stanie

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Jak sie zapier... z robota to i ogrzewania nie trzeba

4. krzychu92

krzychu92 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Ale nie przy ujemnych temperaturach :D

5. sawik

sawik Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    pabianice
    czemu nie ??
    przecież płyn chłodniczy i hamulcowy nie zamarza :)))

qplanetq lubi to.
  6. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Haaa . Pozamiatales Sawik :-D czasem konczy sie ropka do nagrzewnicy 2h przed fajrantem i nikomu sie nie chce zapier... zalac . Przynajmniej wszyscy sie ruszaja

7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. krzychu92

krzychu92 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam, ponownie po pewnym czasie, kupiłem anglika za 2500zł a polaka za 6000zł polak służył wczesniej jako taxi, miałem sprzedać silnik z osprzetem lecz okazało sie po rozerbaniu tego samochodu, że jest dużo części wymienionych nie są one w idealnym stanie ale całę auto jest na chodzie ale, że to była taxowka wiec ktoś nawet o ten samochod dbał i go robił, anglik jest w dużo lepszym stanie, silniki te same awx 130 km jedyna taka zasadnicza różnica to instalacja elektryczna w polskim jest ESP a w angliku ASR ,jestem aktualnie w trakcie przekładki robimy to powoli lecz to jest auto dla mnie wiec i przy okazji jeszcze niektore rzeczy naprawiamy albo zabieramy z polskiego samochodu, jestesmy aktualnie przy planowaniu położeniu maglownicy lecz dzisiaj już nam czasu brakło wiec nie montowowalismy, jedynie się pasowalismy co i gdzie ma być i gdzie nowe otwory pod magle wiercić, jeżeli chodzi o elektryke bedziemy przedłużać angielską ze wzgledu na system bezpieczenstwa gdyż ASR to tylko trakcja przednich kół a ESP jest dużo bardziej złożonym systemem.
    Rzeczy które wymieniamy w angliku to:
    -chłodnica, niestety 250tys km w anglii szybko ją zjadło
    -nie które części od maglownicy w polskim gdyż była w srednim stanie
    -nagrzewnica, krócce ślak trafił tak były sparciałe ale w sumie polski miał 500tys
    -rozrząd przy okazji gdyż bedzie wymieniana chłodnica wiec nie bedzie z tym wiekszego problemu.
    Zdjęcia postaram się wrzucić jutro, Pozdrawiam

Załączone pliki:

Ostatnio edytowano: 6-05 17

Poleć tę stronę