1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

rozmaitości

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika Jack119, 17-12 09.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jack119

Jack119 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pińczów
    :eek:kulary: a ja wprowadzając mały ferment, chcę kolego zapytać, jaki poniosłeś koszt tej przekładki. Pytam dlatego, ponieważ moim zdaniem warsztaty głównie te polecane stosują tzw. zmowę cenową. Wyrazy uznania dla autorów opisów, ich kompetencji oraz intencji jakimi się kierowali przy tworzeniu tej strony, jednak w moim subiektywnym odczuciu, cenniki przez nich stosowane powinny ulec zmianie. Jeden z warsztatów, twierdzi, że jest w stanie "przerobić" dwa auta dziennie. Brawo, świadczy to zapewne o profesjonalizmie firmy ale tu rodzi się pytanie, jak można za taką usługę żądać 1600 zł/netto.
    Mam nadzieję, że warsztat z dolnego Śląska jaki został tu przez mojego przedmówce wychwalany, stosuje cennik zbliżony do ziemskiego a nie kosmiczny. Ps. na stronach allegro pojawiają ssie ogłoszenia warsztatów, którzy wykonuje przekładkę sprinter/lt za 1200 zł. Tak trzymać! Tym samym opowiadam się za zdecydowanym obniżaniem cen tej usługi. Zdaje sobie sprawę, że są kolejki przed waszymi bramami, jednak to nie może być jedyne kryterium jakim się kierujecie.
    Z wyrazami szacunku Jack

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    kto przerabia dwa auta dziennie?????????????????????

chyba na dwoch stanowiskach i w 6 ludzi!!!!!

4. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Wolny rynek możesz jechać gdzie jest taniej. My na tą cenę pracowaliśmy od 2001r.
    Są różne powody mniejszej ceny:
    1. warsztat robi na lewo lub
    2. warsztat wchodzi na rynek lub
    3. jaka cena taka usługa lub
    4. auto jest robione dłużej.
    My na brak klientów nie narzekamy. Dla każdego pracy starczy.
    Kolejki pod naszymi bramami nie są żadnym kryterium jakimi się kierujemy. Najwięcej klientów mamy z polecenia innych zadowolonych klientów. :happy:
    A jakbyś miał więcej aut z ceną też można by negocjować.
    Dwa busy sprintery lub lt i w 3 osoby.
    Pozdrawiam.

5. Jack119

Jack119 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pińczów
    :eek:kulary: Mam nadzieję, że mój post nikogo nie uraził. Moim zamiarem było wprowadzć nieco fermentu (to chyba mi się udało - dzięki za błyskawiczna odpowiedź) oraz celem nadrzednym - szerokozakrojopna akcja zmierzająca do obnuiżenia ceny za usługe "przekładki".
    Pozdrawiam Jack
    Na rynklu jest miejsce tylko dla najlepszych :dobranoc:

6. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Jack119 dla forumowiczów zawsze mamy taniej, a i termin może być wcześniejszy. :eek:kulary:

7. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    458
    Miasto:
    łódzkie
    jack119 mówisz że przekładki są drogie ? a wiesz ile kosztuje wymiana chłodniczki nagrzewnicy ? już Ci mówie 700-800 zł a wymiana przekładni kierowniczej ? 550 zł z odpowietrzeniem i wymiana płynow ( cennik z opla) a to ok 20-30 % z zakresu pracy w przekładce :)

** Dodano: 17-12-2009, 23:50 **
    * o sa ceny usługi nie części *

8. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
  9. sawik

sawik Uczestnik

Docenione treści:
    21
    Miasto:
    pabianice
    gosc jest niesamowity :)))))) w wolnum kraju , w gospodarce wolnorynkowej chce zmieniac ceny wolnym przedsiębiorcom :)))))
    jest tylko małe ale w tym co mówisz -- czy ten co zrobił auto za 1200 zł u "fachowca" z allegro będzie chciał przekładac anglika jeszcze raz ???? domyslam się że kolega jack mogdy nie przekładał sam angola , ani nie zlecił przekładki nikomu -- sorki andrzej że w tym poście -- proponował bym miskowi albo marlenie przeniesienie tej pogadanki do wolnej strefy albo kosza

10. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    231
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    hehehehe
    Komuno wróć
    Mamy wolny rynek i wolną gospodarkę!!!
    Każdy robi co uważa i za ile ma ochotę (oczywiście jeśli jest to zgodne z prawem)
    Jak to ktoś powyżej napisał faktycznie mamy kolejki do warsztatów i terminy na kilka ładnych tygodni do przodu przez co możemy utrzymywać ceny na określonym poziomie
    Prawda jest taka że jeśli ktoś bierze za robotę 1000 czy 1200 zł to robi w szarej strefie
    Druga sprawa to jak ktoś ma zadowolonych klientów to nie musi robić po kosztach
    Za takie pieniądze robią warsztaty które nie mają klientów
    Nasuwa się pytanie czemu ich nie mają skoro są tacy tani?
    Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam

Wracając do tematu pochwały dla Andrzeja
    Nie widziałem jego pracy więc nie mogę ocenić
    Jednakże warsztat jest na rynku już długie lata co mówi samo za siebie
    Jak by partolił robotę dawno już był by zamknięty

Pozdrawiam
    Rafał

11. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    co to za bałagan???temat jest o Mazurku,nie o Sprinterach czy LT'kach!!!!!!!!!! jest tu moderator????co to za porządki?dalej macie zamiar mydlić ludziom oczy?co powiecie na to? http://www.angliki.fora.pl/na-kazdy-temat,17/ciekawe-zjawisko,284.html ,jest tego więcej...

Nie mogę edytować posta,po ktorym ktoś napisał,więc wkleiłem poprawny link,dalej temat nie na temat...może ktoś o jogurtach napisze?

12. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Delegat5 a co Ty właściciel czy administrator forum jesteś, że rządzisz :ke:

13. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    Ja tylko staram sie przypomnieć że nie na temat,czyli śmiecenie,piana,zmiana tematu....kumasz?porządek na forum...twoja sprawa co zrobisz,pozdrawiam

14. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    A jeszcze jedno jak moje posty przez tego pana na wszelkich forach były usuwane to było o.k. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Ja przynajmniej nie podszywam się pod jego osobę.

15. Jack119

Jack119 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pińczów
    Rys00, Twój cennik jaki tu cytujesz jest równie kosmiczny, w serwwisie VOLVO za wymianę chłodniczki nagrzwnicy , gdzie należy zdjąć cała deske roździelczą, biorą 500 zł. Ja nie chcę aby rodacy wracający z wysp, czy tez cała reszta innych dokonywała przekładek w fabrycznych serwisach ale właśnie w Waszych warsztatach. postulat jest jeden - za mniejsze pieniądze.
    Pozdrawiam
    P.S. Dziekuję Marlenko, za już drugą złożoną ofertę obniżenia ceny:
    -kilka aut
    - forumowicz
    rozważam tę propozycje.
    P.S. 2 ferment gotowy

16. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    A może ktoś mi napisze,jaki rozmiar opon najlepszy do Wartburga???skoro piszemy o pierdołach w tym temacie,to nie będę gorszy...

17. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    458
    Miasto:
    łódzkie
    jack119,jaki moj cennik,umiesz czytać ?podałem cennik z opla i zazwyczaj do wyjecia chłodniczki zdejmuje sie deske,
    czasy postulatów sie skończyły
    w czasach postulatów był ZUS zbiorowy teraz jest gospodarka rynkowa,
    ale zostałeś moj synu wysłuchany czy masz jeszcze jakieś pobożne życzenia ? :eek:kulary:

do wartburga opony 155*80*13 takie jak do pandy

18. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    A wiesz już ryso czym te tapicerki w octawi 1 i 2 się różnią?bo widzę ze cenniki masz jasne,tylko z wiedzą to u ciebie nie bardzo...i powiedz(czytaj napisz mi)kto cię poleca?bo jakoś nie znalazłem nigdzie wzmianki o tym...a szukałem, jesteście dziwni bynajmniej,widać ze mydlenie oczu,wychodzi wam lepiej niż przekładki.Jutro kolejne rewelacje w temacie,ciekawe jak zareagujecie??? ;->

19. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
  20. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    458
    Miasto:
    łódzkie
    widze że nowi użytkownicy dużo konstruktywnego wnoszą na forum,
    moja wiedza jest niewielka dlatego czytam to forum w wielu rzeczach mi pomogło
    p.s.
    też sie nad tym zastanawiam,przejżałem i co sie okazuje ostatniego punkcika dostałem od ciebie :)

21. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    Dostałeś jednego,i dostaniesz więcej z pewnością,bo ja nie jestem przeciw nikomu,ale przeciw głupocie zawsze...kumasz?to temat o mazurku,a piszemy w nim o pierdołach,Marlena mi pokazuje jakieś zasady,a ma gdzieś inne,piszmy na temat,to forum schodzi na psy...
    do Marleny; magik spełnia kryteria polecanego warsztatu mozesz go pomalować na niebiesko?jestem za

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę