1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Renault Megane 2 "żelazko"

Dyskusja w 'RENAULT' rozpoczęta przez użytkownika gorylfx, 26-08 16.

1. gorylfx

gorylfx Nowy

Docenione treści:
    0
    Lewy fotel ma te same regulacje co prawy? Np wysokości i nie wiem co tam może być... Pozostaje tylko pytanie o przekładnie kierowniczą i obudowę nagrzewnicy? Czy są to części różne dla różnych wersji silnikowych? Jeśli chodzi o przekładnie kierowniczą to zastanawiam się, czy w rs nie miała innego przełożenia? I zastanawiam się o co chodzi z przekładką krzyżaka w kolumnie kierowczniej. Nie ukrywam jeśli sprowadzę Megane z Anglii to będę chciał przełożyć ją jak najtaniej, ale dobrze, więc jak najwięcej gratów chciałbym przerobić. Nie robiłem nigdy przekładki stąd moje może proste pytania. Najbardziej z tego tematu boję się poduszek powietrznych. Na logikę muszę przełożyć wiązki z poduszki prawej na lewą. I co z fotelami nie wystarczy podmiana kabelków? Pisałeś o przekładaniu maty. .

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. lukas1990

lukas1990 Nowy

Docenione treści:
    0
    przekladnia jest taka sama 1.6 ,16v 1.5 dci, 1.9 dci 1.4 16 kielich w podlodze trzeba od dawcy wyciac i wspawac po lewej stronie wizke trzeba przedłużyć od poduszki pasażera i od drzwi pasażera.Czyli z prawej na lewa przekladasz wizake a z lewej na prawa przedłużasz ,fotele jak sa takie same to zostawaiasz jak jest,nagrzewnice trzeba cala zmienic, mocowanie deski z elektrycznym wpomaganiem tez ze starego wspomagania blokade kierownicy trzeba przelozyc,pompe hammulcowa,pompke sprzegla

Poleć tę stronę