1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Renault master III wycieczki

Dyskusja w 'BUSY' rozpoczęta przez użytkownika maciek1630, 5-03 19.

1. maciek1630

maciek1630 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Nasielsk
    Witam mam problem z wycieczkami w masterze z 2011r.
    Mianowicie nie działaja po podpieciu zasilania czasami rusza troche i staną, po podpieciu pod komputer i włączeniu wycieczek na najszybszy bieg, pokazuje bieg najszybszy za chwilę wolny bieg a jeszcze za chwilę ze nie włączony, bez dotykania manetki, a wycieczki sie nie ruszają.
    Po sprawdzeniu prubowka jest delikatne napięcie na cienkim kablu przy silniczku. Gdzie szukać problemu?
    Podłączyłem mase bezpośrednio pod czarny kabel przy silniczku i też nic nie dało.
    Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale jeszcze przed przekladka master miał ograniczenie prędkości i chlopak komputerowo mi to wyłączył w głównym sterowniku silnika, moze coś przestawil? Jest taka mozliwoac?
    Byl bym bardzo wdzieczny za jaką kolwiek podpowiedź, bo auto stoi a powinienem już nim jeździć. Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. No0d

No0d Początkujący

Docenione treści:
    0
    Mechanizm wycieraczek nie jest zatarty? :)

4. maciek1630

maciek1630 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Nasielsk
    Sprawdzałem na 3 silniczkach, ten oryginalny, faktycznie byl zatarty... Ale te pozostałe już nie i nie dzialaja

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. maciek1630

maciek1630 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Nasielsk
    Nikt nie chcial pomoc, ale już ogarnąłem sytuację przynajmniej narazie...
    Przypomniało mi się że istnieje cos takiego jak miernik, posprawdzalem połączenia, 3 kable idą do modulu przy komputerze silnika a jeden to masa i tu wlasnie był problem, ostro zasniedziala masa i do tego słabo dokrecona.
    Ogolnie w razie jakichkolwiek problemów nie tylko z wycieraczkami, proponuję przeczyscic wszystkie masy przy silniku.

Poleć tę stronę