1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Rejestracja auta z Japonii w UK

Dyskusja w 'PRAWO W WIELKIEJ BRYTANII' rozpoczęta przez użytkownika nyndz, 28-04 16.

1. nyndz

nyndz Nowy

Docenione treści:
    0
    Cześć,

chciałbym zarejestrować auto z Japonii w UK, by móc potem zarejestrować je w Polsce - wszystko dzięki genialnemu zapiskowi w naszej ulubionej ustawie...

Auto mam w Polsce, porobione opłaty wszystkie (cło, akcyza itd.). Zakładam, że nie ma szansy "korespondencyjnego" zarejestrowania auta w UK jeśli nie było ono wcześniej tam zarejestrowane? Rejestrował ktoś może japończyka z Was w UK? Auto mogę tam na lawecie zawieźć bez problemu, pytanie ile mnie czeka na miejscu roboty i kosztów.

Będę wdzięczny za pomoc - szkoda mi auta przekładać, bo ma charakter kolekcjonerski już deczko i co oryginał to oryginał jednak. Docelowo chciałbym go jako RHD w Polsce zarejestrować, ale muszę obejść przepis o "wcześniejszym zarejestrowaniu na terytorium UE".

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. G4WLAK

G4WLAK Uczestnik

Docenione treści:
    21
  4. nyndz

nyndz Nowy

Docenione treści:
    0
    Teorię czytałem, ale nie miałem styczności z praktyką - i o to głównie pytam. Gdzie są pułapki, na co uważać, od czego zacząć.

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. G4WLAK

G4WLAK Uczestnik

Docenione treści:
    21
    UK to nie PL zeby pulapki byly i niedoinformowani pracownicy WK
    masz wsio opisane
    robisz co trzeba i tyle

Poleć tę stronę