1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Rejestracja anglika potrzebna pomoc :)

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika patryk1910, 28-02 18.

1. patryk1910

patryk1910 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam sprawa wyglada nastepujaco mam samochod ktory kupilem ja ale ze wzgledow ze nie moglem zabardzo zarejestrowac go na siebie zrobilem to na mojego tate czyli v5c jest na mojego ojca chodzi o to ze samochod wyslalem laweta do polski i teraz chcialbym go zarejestrowac na siebie

moglby mi ktos pomoc w tym? mam 20 lat i pierwszy raz cos takiego bede dzialal

wiem ze potrzebuje umowy zaplacic akcyze zrobic przeglad i nastepnie oc

W jakim jezyku napisac ta umowe moglby mi ktos zapodac szablon? i jescze jedno skoro ja mam v5c w polsce a moj tata jest w uk to jak to zrobic zeby bylo dobrze ? wydrukowac umowe wypisac swoje dane nastepnie wyslac poczta zeby moj tata ja wypelnil i odeslal czy on bedzie potrzebowal tej v5c czy ja?
    dodam ze zostawilem mu swistek o permamentnym exporcie samochodu do wypelnienia jescze tego nie wyslal dodam ze samochod w angli stal na sornie niewiem czy cos to zmienia?

Prosze o pomoc poniewaz niemam nikogo kto moglby mi w tym pomoc a sam jestem blady ...

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. pluciorx

pluciorx Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    najlepiej abys przerejestrowal w uk auto na siebie, ( mozna to zrobic online ),
    Nowe v5c przyjdzie na wskazany adres.
    umowa k/s spisz jakoby byla zawarta UK najlepiej dwu jezyczna (w zalaczniku) (unikasz wtedy podatku pcc )
    z nowym v5c idziesz do tlumacza , oplacasz akcyze ( mozna tez online ) i robisz przeglad, potem z tym wszystkim do WK rejestrowac auto w razie pytan pisz na pw.

Załączone pliki:

Poleć tę stronę