1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Przekładki Aut Angielskich Wrocław - Radwanice

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika CARS-CHECKPOINT, 25-09 10.

1. CARS-CHECKPOINT

CARS-CHECKPOINT Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Wrocław
    Adres strony:
    Witam, nasza firma CARS-CHECKPOINT z Radwanic (k.Wrocławia) ma dla państwa do zaoferowania usługę profesjonalnego przystosowania pojazdu z ruchu lewostronnego (wersja angielska pojazdu) do ruchu prawostronnego ( wersja europejska)
    Wykonujemy usługę przystosowania aut osobowych (t.j: VW, Audi, BMW, Lexus, Mercedes, Opel, Volvo, Toyota, Citroen, Renault, Peugeot i inne) oraz dostawczych (t.j: VW LT; Mercedes: Sprinter, Vito itp.; Iveco; Fiat i inne).
    ZAPRASZAMY!!!
    TEL KOM.: +48 781-431-422 TEL. STACJ.: +48 71 729-72-97
    cars.checkpoint@tlen.pl
    www.cars-checkpoint.pl

2. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość:
    Internet
  3. pomodoro

pomodoro Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krosno
    szczerze odradzam

proszę nie wierzyć pięknym słowom o profesjonalizmie firmy cars checkpoint! Warsztat niegodny polecenia. Po upływie terminu, kiedy auto ma być gotowe, właściciele nagle przestają odbierać telefony, zaczynają pisać sms-y. W każdej wiadomości jest kolejne kłamstwo.... Ogólnie rzecz biorąc - oszuści!!!

4. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    231
    Miasto:
    Wadowice
    Adres strony:
    jakies szczeguly

5. malczas

malczas Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lubuskie
    ja równiez odradzam auto stało ponad 3 tygodnie i nie bylo tkniete tylko zrobione w nim ponad 1tys km i syf w srodku. działanie dokładnie jak opisał pomodoro kontakt przez sms, nie odzyskałem jeszcze kasy która wpłaciłem na częsci nie odbieraja telefonow. mogą teraz działac pod nazwa pphu nelar, nazwisko DĄBKOWSKI

OSZUŚCI !!!!!

6. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    168
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    Z tego co wiem to firma upadłą i pozostawiła po swojej działalności masę niedokończonych aut i drugie tyle do popawki

Pozdro
    Rafał

7. kristoff

kristoff Zaufany warsztat

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    Wrocław
    Do tej pory przyjalem z tego warsztatu 5 samochodow do przekladki a raczej dokonczenia , w miniona sobote bylismy po nastepne .Wszystkie auta byli klienci tego warsztatu odbieraja z policja . Z tego co wiem to organizuja pozew zbiorowy w celu odzyskania wplaconych zaliczek .

PS.Szkoda mi wszystkich tych osob , ktore przez ten warsztat zostaly oszukane

8. bevery9

bevery9 Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    KGR 01 32
    To nie zazdroszcząc tym wszystkim ludziom co musieli przejść przez naszeprawo!!:zlosc:

9. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    Skąd masz te informacje?

10. kristoff

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    Wrocław
    Które informacje ?

11. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    Napisałeś że klienci odbierają auta z policją,i co z tym pozwem zbiorowym?

12. kristoff

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    Wrocław
    poniewaz czesc aut z radwanic trafia do mnie to sila rzeczy mam informacje z pierwszej reki a poza tym po niektore auta wysylalem lawete ( lub busa ) po czesci i wiem to z autopsji.

13. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    Nie zebym się czepiał,ale wiem ze tam od dawna nic nie stoi...też wiem to z autopsji...ale co tam nie ważne.:tudu:

14. kristoff

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    Wrocław
    w sobote 22 stycznia bylem tam busem po czesci do chryslera ( bo auta nie zdazyli rozebrac ) a samo auto bedzie u mnie w piatek, oczywiscie ze nie jest to wazne .....dla nas ale dla klientow napewno....tak jak nowy adres .....tym razem na klecinie

---------- Dodano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Andrzej my tutaj tak sobie gadu gadu a moze wlasciciele warsztatu zechcieliby zabrac glos badz co badz w swojej sprawie ?

15. malczas

malczas Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lubuskie
    moge dostac nowy adres tych oszustów bo nie moge sie do nich dodzwonic ani w inny sposob skontaktowac.

jak ktos cos wie na temat tego pozwu to prosze o info, to tez sie przyłacze.

16. CARS-CHECKPOINT

CARS-CHECKPOINT Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Wrocław
    Adres strony:
    Czesc Aut odbierali z policja?? Hmmm ciekawe bo moj ojciec pracuje na Rakowcu i nikt nie odbierał z policja. A Ty Kristoff zabrałes jedno auto na lawecie a nie 5 :) A czesci od voyagera lezały u nas 4 miesiace bo szanowny Pan ktore je przywiózł nie dostarczył nam auta! A kobieta od której wynajmowalismy hale ma wytoczoną sprawe w sądzie która bedzie w przyszły czwartek za pomówienia bo to ona nawija makaron na uszy o jakiejs policji. Wiec jesli mozesz to nie pisz takich rzeczy. I warsztatu nie mamy na klecinie :)
    Pozdrawiam

17. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    231
    Miasto:
    Wadowice
    Adres strony:
    a co z jeep-em z krakowa
    podobno od was wyjechal na lawecie i trafil do KRISTOFA

spiepszony az milo

gosciu wydzwanial do mnie zeby go jeszcze doprowadzic do pozadku

to co jest grane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18. kristoff

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    Wrocław
    Sama z mezem wiesz najlepiej jak jest naprawde. Auta ktore od was trafily do mnie to ; jeep, peugeot 307 , mondeo mk3, sprinter , chrysler , i jeszcze jeden jeep . Dla mnie ulica czekoladowa jest na klecinie tak samo jak radwanice nie sa we wroclawiu .Jezeli nie masz warsztatu na klecinie to napisz gdzie teraz jestes a twoi byli klienci chetnie cie odwiedza chociazby w celu odebrania zaliczek. Chyba ze znowu powiesz ze to nieprawda i podasz ich do sadu za pomowienie .A tak na marginesie gratuluje dobrego samopoczucia przy tylu wydymanych klientach

19. AKwiatek

AKwiatek Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Właśnie - jestem tym gościem z Krakowa i chetnie bym poznał nową lokalizację waszego warsztatu , mamy jeszcze pewne rozliczenia . Nie było mnie jakiś czas w Polsce i nie miałem się kiedy tym zająć . Teraz ma trochę więcej czasu i postanowiłem sprawy przekładki uporządkować nie tylko z Wami .

20. malczas

malczas Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lubuskie
    a kiedy macie zamiar oddac mi moja kase. czyli ojciec policjant to dlatego nie chcieli przyjechac.

21. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    231
    Miasto:
    Wadowice
    Adres strony:
    ciekawe jakiego teraz maja NIKA na tym forum

22. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość: