1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przekładka Passata w dwa dni.

Dyskusja w 'VOLKSWAGEN' rozpoczęta przez użytkownika mazurek, 7-04 13.

1. mazurek

mazurek Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Dzień pierwszy,z uwagi na fakt że pan się nieco spóźnił,zaczęliśmy o 8.30

Kolejny dzień,niestety przyjechałem do pracy po przed ósmą i nie sfilmowałem malowania ściany,Sebek robi to zawsze o siódmej,tak zeby akryl po wypiciu kawy przed pracą się nie kleił.
    Wewnętrzna i zewnętrzna część ściany zostały wygumowane poprzedniego dnia jak widzieliśmy na poprzednim filmie,następnego dnia rano zostaje tylko kolor.

Czyli tak,przy aucie pracuję jak widać na filmie 3(trzy)osoby,płyny ustrojowe są odsysane a reszta ląduje w kuwecie,nic nie przedostaje się do srodowiska.
    Przeróbka instalacji jest związana z przeróbką tego co jest wymontowane i potem zamontowane przerobione w jednym kawałku do auta,mniej więcej zajmuje to 4 godziny,w tym czasie Mariusz robi tez inne rzeczy jak widać na filmie,i w osobnym pomieszczeniu jest przerobiony cały moduł,jakieś 40% przekładki . Co do nauki...no cóż ja nie mam zamiaru was uczyć,ja tylko pokazuję wam jacy wy jesteście,tyle lat zgodnym chórem twierdziliście że się nie da,a pokazałem że się da to teraz narzekacie ze film kiepski,ja nie jestem filmowcem,ja prowadzę warsztat,szanuję swoich pracowników i oni szanują mnie,postaram się żeby właściciel auta potwierdził kiedy i o której godzinie przyjechał,i kiedy i o której godzinie auto było gotowe.

Ściana od wewnątrz nie malowana podobnie jak wzmocnienie,nie wiem jaki sens ma to malowanie,ma poprawić komuś samopoczucie???,co do lusterka to klient pomaluje je razem ze zderzakiem.

Manek92, Gregoryy, wiercioch and 3 innych lubią to.

Poleć tę stronę