1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przekładka CITROEN C5 III

Dyskusja w 'CITROEN' rozpoczęta przez użytkownika krzychu2lv6, 28-02 17.

1. krzychu2lv6

krzychu2lv6 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    w domu
    Witam,

Dzięki wam i temu forum mam już przerobione na użytek własny Borę i Mondeo III,
    czas znowu na zmianę auta, więc decyzja padła na citroena c5 III
    Z tego co się pobieżnie zorientowałem na forum, to wydaje się, że przekładka będzie do ogarnięcia wiosennymi wieczorami, ale nigdzie na nie znalazłem, ani listy części, ani żadnego opisu, bez tego raczej będzie mi kiepsko :(

Wiec mam prośbę i pytanie czy strugnął by ktoś jakiś opis w dziale "opisy przekładek".
    Ewentualnie, co potrzeba do przeróbki, na co zwrócić uwagę, co z instalacją.

Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    93
    Miasto:
    Działdowo
    A moze Ty strugniesz taki opis?

qplanetq lubi to.
  4. krzychu2lv6

krzychu2lv6 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    w domu
    Chętnie, jeśli tylko bym zrobił taką przekładkę, ale bez opisu się jej nie podejmę, więc koło się zamyka.
    Na temat mondeo i bory takowy profesjonalny opis jest krok po kroku, wiec kolejnego amatorskiego nie było sensu zamieszczać, ale skoro tamte opisy nie były tajemnicą poliszynela i nikt nie zbiedniał przez nie, a jedna osoba na pewno zyskała, bo sam poleciłem osobę z Grodziska z tego forum do przekładki, bo jest blisko i widać, że godna polecenia, a takich osób jak ja pewnie było tu więcej, więc i ten kolejny opis by się nie jednej osobie przydał, a ktoś następny kto wie polecił by kogoś innego, może Ciebie.

Rozumiem, że to jest wasza wiedza często zwieńczona kosztownymi pomyłkami, a z dzielenia się tą wiedzą nie macie żadnego zysku, często nawet dziękuje, a musicie poświecić swój czas, ale istnienie tego forum chyba w dużej mierze polega, na dzieleniu się wiedzą, a dzięki forum macie reklamę i rekomendacje, widać tu waszą wiedze i prace, dlatego fajnie by było, coś nowego dodać, bo te opisy co już są, to w większości stare samochody, ale jeśli nie macie czasu, albo chęci, też to rozumiem ze względu na powyższe.

Pozdrawiam

5. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    krzychu2lv6 lubi to.
  6. krzychu2lv6

krzychu2lv6 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    w domu

Dziękuje Ci bardzo, dobry człowieku :), teraz pozostało mi poszukać samochodu.

7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. Krzysztof1985

Krzysztof1985 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam czy posiada ktoś wiedzę jak przełożyć pamięć z foteli C5 III z prawej na lewą?

Poleć tę stronę